Aspire A315-42G vs. ASUS X505-ZA-BQ449

altinordulu1337

Picopat
Yer
M'era Luna Festival
Daha fazla  
Şu iki laptop arasında kaldım. Hangisini seçmeliyim? Laptop donanımlarından pek anlamıyorum. Günlük kullanım için istiyorum. Dizi, film izlemek ve internette takılmak için. Belki Dead Cells gibi bağımsız oyunlar da oynarım. Sonuçta abartılı bir sistem istemiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus kaliteli bir marka. Fakat Acer için pek fazla kötü yorum görmedim. Donanımsal olarakta daha iyi gibi. Anlayan birileri yazar ise mutlu olurum. Ona göre birini satın alacağım bugün. Bu arada baktım PS4 de bağlamıyormuş. Bu da iyi olacaktır.

ASUS kaliteli bir marka. Fakat Acer için pek fazla kötü yorum görmedim. Donanımsal olarak da daha iyi gibi. Anlayan birileri yazar ise mutlu olurum. Ona göre birini satın alacağım bugün. Bu arada baktım PS4'de bağlamıyormuş. Bu da iyi olacaktır.

Acer al bence ben ondan almayı düşünüyorum. Oyun performansı çok iyi ama RAM takviyesi gerekebilir 4 GB alacaksan.

Az önce Acer siparişi verdim. Oyun için değil tam olarak. Yani Dead Cells gibi bağımsız oyunlar oynarım. Zaten bunun için yanında 100 TL cüzdan kodu da aldım. Bu tür bağımsız oyunlar sistem istemiyor doğru düzgün. Ben daha çok dizi, film ve internette takılmak için alıyorum. Büyük oyunlar için konsolum var.

Az önce Acer siparişi verdim. Oyun için değil tam olarak. Yani Dead cells gibi bağımsız oyunlar oynarım. Zaten bunun için yanında 100 TL cüzdan kodu da aldım. Bu tür bağımsız oyunlar sistem istemiyor doğru düzgün. Ben daha çok dizi, film ve internette takılmak için alıyorum. Büyük oyunlar için konsolum var.

Bu zaten oyun laptopu değil ara sıra oyun açarım dizi, film, YouTube’da takılırım laptopu.
Az önce Acer siparişi verdim. Oyun için değil tam olarak. Yani Dead Cells gibi bağımsız oyunlar oynarım. Zaten bunun için yanında 100 TL cüzdan kodu da aldım. Bu tür bağımsız oyunlar sistem istemiyor doğru düzgün. Ben daha çok dizi, film ve internette takılmak için alıyorum. Büyük oyunlar için konsolum var.
Bende almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı