ASRock B450M-HDV r4.0 Fast Boot aktif etme

fozada

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar herkese. BIOS ayarlarından Ultra Fast modu açıyorum. Ayarları kaydedip çıktığımda tekrar beni BIOS menüsüne yönlendiriyor. Secure Boot ile denedim yine aynı şey oldu. Fast boot'u aktif etmemin bir yolu var mı?

Ben de ayarları kaydememiştim. BIOS güncelledikten sonra sorunum çözülmüştü. Münkünse BIOS güncelleyin ve tekrar deneyin. ASRock B450M-HDV R4.0 Not: BIOS güncellemeden önce orada olan notları okuyun ve ona göre güncelleyin.
Öncelikle vakit ayırıp yorum yazdığın için teşekkür ederim. BIOS en güncel durumda.
Ben bu sorunu hâlâ çözemedim. :(
Arkadaşlar yardımmmmmmmmmmmmmmm :)
Yahu şu soruna bir kişi yardımcı olmadı ya. Arkadaşlar BIOS ile başım resmen dertte, PC 30 saniyede açılıyor, imzamda yer alan sistem ile. Fast boost aktif edince tekrar BIOS'a atıyor. Enteresan bir çıkmazdayım

Son düzenleme:
Öncelikle vakit ayırıp yorum yazdığın için teşekkür ederim. BIOS en güncel durumda.
Ben bu sorunu hâlâ çözemedim. :(
Arkadaşlar yardımmmmmmmmmmmmmmm :)
Yahu şu soruna bir kişi yardımcı olmadı ya. Arkadaşlar BIOS ile başım resmen dertte, PC 30 saniyede açılıyor, imzamda yer alan sistem ile. Fast boost aktif edince tekrar BIOS'a atıyor. Enteresan bir çıkmazdayım

İngilizceniz varsa ASRock'un kendi forumuna yazmayı denedeniz mi?

Geri
Yukarı