ASRock B75 PRO3 ve E3 1270 uyumlu mu?

x808Karma

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim üzere AliExpress'ten anakart siparişi vermek istiyorum. Elimdeki anakart H61M-DS2 rev 4.0 ama sipariş ettiğim E3-1270 işlemci ile ASRock Pro3 çalışır mı, onu öğrenmek istiyorum deneyimleyen var ise?
Bu arada ASRock CPU listesinde *E3-1270 v2* var, benim siparişim elimdeki anakarta göre *E3-1270*. Sizce version farkı ile çalışmama durumu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz, ilk BIOS surumu ile calisiyor gozukuyor sitesinde. BIOS guncelleme gibi bir sorunun olmaz yani.

Olmaz, ilk BIOS surumu ile calisiyor gozukuyor sitesinde. BIOS guncelleme gibi bir sorunun olmaz yani.

Yanıtınız için teşekkür ederim öncelikle ama sitede ben 1270 CPU ile ilgili bir makale göremedim.
Rica etsem tam link veya görsel atabilme şansınız var mıdır?

Yanıtınız için teşekkür ederim öncelikle ama sitede ben 1270 CPU ile ilgili bir makale göremedim.
Rica etsem tam link veya görsel atabilme şansınız var mıdır?

Bir dakika, suan baktim ama islemci destegi kisminda sadece Xeon E3 1270 V2 destekliyor gozukuyor, aralarinda cekirdek farki olmasa da frekans farki bulunuyor. Tam olarak uyumlu calisir mi kesin bir sey diyemeyecegim o yuzden.

image_2021-05-17_132408.png

Bir dakika, şu an baktim ama işlemci destegi kisminda sadece Xeon E3 1270 V2 destekliyor gozukuyor, aralarinda cekirdek farki olmasa da frekans farki bulunuyor. Tam olarak uyumlu calisir mi kesin bir şey diyemeyecegim o yuzden.

Eki Görüntüle 1027369

👌 Evet hocam şimdi netleştirdik, bende zaten acaba versiyonsuz CPU takıp çalıştırabilen var mıdır acaba diye merak ediyordum.

Geri
Yukarı