Assasin Creed 1 ara sahnelerde çok kasıyor

İşletim sistemi
Windows 7

NIKTOfili_9

Decapat
Daha fazla  
Oyun başlıkta da belirttiğim gibi çok kasıyor normal oynarken fena değil ama ara ekranlarda 5 FPS oluyor.
Sistemim yetmesine rağmen kasıyor.
Sistemim:
Intel Core 2 Duo'e 8500 işlemci.
3 GB RAM DDR2.
DirectX 11.
NVIDIA gforge 7300 se/7200 GS.

Oyun başlıkta da belirttiğim gibi çok kasıyor normal oynarken fena değil ama ara ekranlarda 5 FPS oluyor.
Sistemim yetmesine rağmen kasıyor.
Sistemim:
Intel Core 2 Duo'e 8500 işlemci.
3 GB RAM DDR2.
DirectX 11.
NVIDIA gforge 7300 se/7200 GS.
Sistemin oyunun bazı grafiklerini işlerken zorlanıyor olabilir o kadar güçlü bir sistem değil, ara sahneleri yaparken kullandıkları motor oyun içindekine göre yüksek donanım istiyor olabilir grafikleri ve çözünürlüğü düşürmeyi dene nvidia denetim masasından da performans moduna geç oyunu oynamadığım için tam bilgim yok bildiklerimi yazdım. 🙂

Sistemin oyunun bazı grafiklerini işlerken zorlanıyor olabilir o kadar güçlü bir sistem değil, ara sahneleri yaparken kullandıkları motor oyun içindekine göre yüksek donanım istiyor olabilir grafikleri ve çözünürlüğü düşürmeyi dene NVIDIA Denetim Masası'ndan da performans moduna geç oyunu oynamadığım için tam bilgim yok bildiklerimi yazdım. 🙂

Grafikleri ve çözünürlülüğü zaten düşürmüştüm NVIDIA Denetim Masası'ndan performansa geçtim biraz iyileşti ama düzelmedi hale 7 8 FPS

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    129,3 KB · Görüntüleme: 39
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    129,3 KB · Görüntüleme: 34
böyle çıktı

böyle oldu
Hdd’lerin genel sorunu yavaş yükleme yapması ve hantal olmalarıdır ve zamanla daha da düşük performans vermeleri tabii, eğer bütçeniz varsa ssd alabilirsiniz eğer bütçeniz yoksa hdd için iyileştirme araçları ve yöntemleri var mesela, Defraggler gibi. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirip diskine Quick Defrag seçeneğini seçip yapabilirsin. Ciddi anlamda etkili bi hız artışı sağlıyor

Hdd’lerin genel sorunu yavaş yükleme yapması ve hantal olmalarıdır ve zamanla daha da düşük performans vermeleri tabii, eğer bütçeniz varsa ssd alabilirsiniz eğer bütçeniz yoksa hdd için iyileştirme araçları ve yöntemleri var mesela, Defraggler gibi. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirip diskine Quick Defrag seçeneğini seçip yapabilirsin. Ciddi anlamda etkili bi hız artışı sağlıyor

ana kart sata 2 olduğu için ssd alırsam 100% hız alamıyorum oyüzden verdiğinizz yöntemleri deneyeceğim

ana kart sata 2 olduğu için ssd alırsam 100% hız alamıyorum oyüzden verdiğinizz yöntemleri deneyeceğim
Tamamdır kanki. İnternete Hdd hızlandırma yöntemleri yazarak da farklı bilgiler alabilirsin.

Geri
Yukarı