Assasin Creed 2 şifre istiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar internetten Assasin Creed 2 yi indirdim , kurdum ve oynamak için tıkladığımda üyelik istedi.
Kayıt olup ilerlediğimde karşıma şöyle bir şifre boşluğu çıkıyor.
adszsg.png

Oyunu nasıl açacağım ? Bir sürü şifre denedim kabul etmiyor.

Key satan sitelerden orijinal key alacaksın. Bundan başka çözümler korsana giriyor zaten...

Alternatif sol altta "BUY A KEY ONLINE!" butonuna tıklayarak doğrudan Ubisoft'tan de key alabilirsin.

Ya beleşe yapmak varken para vermek saçma geliyor bana :D

Sen hiç bedava çalışmak ister misin? Ben istemem. Bu oyunu yapan insanlar binlerce saat emek harcayıp oyunu geliştiriyorlar. Bugün belki oyunu alacak bütçen olmayabilir ama yarın oyun ucuzladığında bu sorumluluğa ve bilince sahip olup oyunu satın alman gerekir.

"Beleşe yapmak varken para vermek saçma geliyor." cümlesini bir oyun için kullanmadığını düşün. Bunun anlamı doğrudan hırsızlık. "Çalabiliyorken neden para verip alayım"dan hiçbir farkı yok.

Oyunu Crack'leyebilmen, geliştiricilere ve bu oyun için harcanan emeğe olan saygını yok etmemeli. Şu bilince sahip olmak gerek: Bugün Crack'li oynadım ama bu oyunu da geliştiren insanlar var, emek harcayan insanlar var. Orijinal almasan bile, bütün oyunların kırık sürümlerini oynasan bile vicdanen bu insanlara bir borcun olduğunu bilmek ve bu oyun için harcana emekleri hatırlamak önemli bir bilinç. Aksi takdirde saatlerini bu oyuna vermiş insanları "enayi yerine koymak"tan öteye gidemiyorsun.

Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma. Bu oyunu geliştiren şirkette sen çalışmış olsaydın? Sadece bir kıyafet tasarlamak için geceni gündüzne verdin ve Altair'i tasarladın. Ben de çıkıp geliyorum ve diyorum ki "O kadar emek harcaın, ben kırıp oynuyorum". Ne düşünürdün?

Son olarak oyun için harcanan emekleri daha iyi görebilmen için seni şu videoyu izlemeye davet ediyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerinize katılıyorum fakat Türkiye henüz bir oyuna 150-200 Tl verebilecek refah seviyesine erişmedi diye düşünüyorum.

Dediklerinize katılıyorum fakat Türkiye henüz bir oyuna 150-200 Tl verebilecek refah seviyesine erişmedi diye düşünüyorum.

Yazıda dikkat ederseniz "gerekirse oyunu korsan kullanın" dedim. Burada değinmek istediğim nokta , korsan kullanırken insanları enayi yerine koyduğunu düşünmemek. Vicadenen borçlu hissetmek. Oyunu korsan bitir. 5 sene boyunca korsan oyna, sorun yok. Ama oyun 10 TL olunca bu insanlara olan vicdan borcunu öde. Ayrıca oyunun CDKEY'i şu anda 20 $ civarında...

Emeğe saygısızlık ettiğimin farkındayım ama bende bir öğrenciyim :D

Okullarda kapandı :D Yani artık hergün 10 TL almıyorum. Hiç param yok :D Nasıl çıkarıp 45-50 lira veriyim hemde bir şifreye.

Benim için önemli olan şey şudur :

Babam karşıma gelip olum 50 lirayı ne yaptın dediğinde
-Baba işlemci soğutucusu aldım bilgisayar için dediğimde bana tek bir kelime bile etmez. Tam aksine paramı harcamayıp biriktirdiğim için sevinç duyar.

Ama ben dersem ki baba ben 50 lirayı bir şifre için verdim. Bana diyeceği şey şudur .DD
Evladım sen mal mısın :D

Ya iyi de oyunda emeği geçenler zaten maaş alıyorlar mı ?

Bunlar beleşe mi çalışıyorlar ? Yoksa oyundan elde edilen para ile mi maaşları ödeniyor ?

O maaşları nasıl alıyorlar peki ?
Herkes korsan kullanırsa adamlar para alamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı