Assasin Creed oyunlarında hikaye bağı var mı?

musabemiroztop

Decapat
Merhaba assasin Creed Black Flag oynayacağım assasin Creed oyunlarında hikaye bağı var mı? Eğer varsa oynamazsam çok şey kaybeder miyim direk olarak Black Flag'den başlamak istiyorum bayağı övdüler.

Merhaba assasin Creed Black Flag oynayacağım assasin Creed oyunlarında hikaye bağı var mı? Eğer varsa oynamazsam çok şey kaybeder miyim direk olarak Black Flag'den başlamak istiyorum bayağı övdüler.
Black Flag'in benim bildiğim kadarıyla diğer oyunlarla doğrudan hikaye bağı yok. Karakter farklı, dönem farklı, ortam farklı.

İlk oyundan itibaren Black Flag'e kadar oyunlar bağıntılı. Bence çıkış sırasına göre oynayın. Spoiler vermek de istemiyorum fakat emin olun bağıntılı.

İlk oyundan itibaren Black Flag'e kadar oyunlar bağıntılı. Bence çıkış sırasına göre oynayın. Spoiler vermek de istemiyorum fakat emin olun bağıntılı.

Black Flag ve sonrası ilk oyunlarıyla bağlantılı mı?

Veya Black Flag sonrası kendinden bir önceki oyunlarla bağlantılı mı?

Hepsi birbiriyle bağlantılı. İlk oyunu YouTube üzerinden hikaye kısmını izleyin ve kalanını oynayın. Oyunun hikayesini iyice anlamaya çalışın yeter.

Ac2 yi full oynadım Black Flagda ise bir yerden sonra (emin ol az oynamadım) baydı. Deniz savaşları çok baydı. Neyse konumuza dönecek olursak ben hiç bir bağlantı görmedim. Ama tamamını oynamadığım için bir şey diyemeyeceğim fakat doğrudan bir bağlantı olduğunu düşünmüyorum.

Ben hala spoiler vermemekten yanayım. Ama siz daha Desmond Miles ya da Subject 16 kimdir bilmediğinizden dolayı bunu diyorsunuz. Siz dediğimi yapın derim.

Ben hala spoiler vermemekten yanayım. Ama siz daha desmond miles ya da subject 16 kimdir bilmediğinizden dolayı bunu diyorsunuz. Siz dediğimi yapın derim.

Anlat reis içinde kalmasın. Assassin's Creed 3'ün sonunda ne oldu öyle (çok eskiden oynamıştım ama hatırlıyorum) Desmond'ı öldüren karı Black Flag'de tekrar karşımıza çıktı John denen adamın pis işlerini yaparken ve bu John denen adamın amacı neydi animustakilerin tapınakçı olduğundan bahsediyordu ne oluyor :D

Geri
Yukarı