Assasins Creed: Black Flag Asus Gtx 760 Kasma Sorunu

ultraslangs

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda asus direct cu II ekran kartı aldım ancak assasins creedde sorun yaşıyorum. Acaba oyunu güncellemek gerekiyor mu? Yoksa uplay otomatik olarak mı güncellemeleri yüklüyor. Zira otomatik olarak yüklüyor ve güncellemeler eksiksiz bir şekilde yüklenmiş ise sorun nerede anlayamadım. Aşağıdaki resimde oynadığım grafik ayarları mevcut. Fraps ile ölçümlerimde 30 40 50 fps değişiyor ancak çok sık fps düşüşleri oluyor. Bu takılıyormuş gibi rezalet bir his veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Not: Bunun yanı sıra ekran kartı sıcaklığı 65 70 dereceye kadar çıkıyor ve gpu kullanım oranı gayet yüksek.

wv1npK.bmp

SİSTEM

• ASUS P8Z68-V ANAKART
  • İNTEL CORE İ5 2500K İŞLEMCİ
  • 8 GB DDR3 1666 MHZ RAM
  • ASUS GTX 760 DİRECT CU II OC EKRAN KARTI

Galiba güncelleme alışkanlığın yok dur sana bir reçete yazayım. :)

İlk olarak BIOS'un en son sürüme güncelle.
İşletim sistemini Temiz bir kurulum ile Wİndows 8.1'e yükselt.
En son çıkan grafik sürücüsünü kur.
Ve oyunu mutlaka güncellemelisin.

Galiba güncelleme alışkanlığın yok dur sana bir reçete yazayım. :)

İlk olarak BIOS'un en son sürüme güncelle.
İşletim sistemini Temiz bir kurulum ile Wİndows 8.1'e yükselt.
En son çıkan grafik sürücüsünü kur.
Ve oyunu mutlaka güncellemelisin.

Dediklerinizin hepsi maalesef yapılı.

- - - Güncellendi - - -

Orijinal mi oyun ?

Evet hocam orjinal.

- - - Güncellendi - - -

Oyun orijinal sanırım uPlay denildiğine göre. Sürücü sürümü ve işletim sistemini belirtin.

Hocam ekran kartı alınca hediye olarak verildi ki, zaten orjinal yanlısı bir insanım. İşletim sistemi Windows 7 Professional 64 Bit.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı