Assasin's Creed Revelations Monitör Sorunu

technofan

Kilopat
Daha fazla  
Bugün A8 7600 AMD KAVERİ APU 4 GB sistemime 4GB daha ekledim ve yanında ikili paket olan Assasin's Creed Brotherhood ve Revelations'ı aldım. Oyunu kurdum ve açtım. Sinematiklerde sorun olmamasına rağmen karakteri kendimiz yönettiğimizde ekran sağ aşşağı veya sol yukarı aynı şekilde sol aşşağı veya sağ yukarı şeklinde saniyede ve yarım saniyede bir gidip gelmekte. Ben böyle 5 dakika oynamama rağmen gözüm yoruldu. Grafikler kısmından ne yaptıysam da olmadı. Vsync açıktı, kapattım, grafikleri düşürdüm, ekran çözünürlüğünü 1440*900p-60hz'den 1280*720p-60hz yaptım. Ancak ne yaptıysam işe yaramadı. Bu arada ekran çözünürlüğünü asıl çözünürlüğü yerine (1440*900) 1280*720p yaptığımda alt ve üst taraftan yediğim siyah bantlar ortadan kalktı fakat yinede görüntünün titreyip bozulması geçmedi. Arkadaşlar ben sorunun monitörümden kaynaklandığı düşündüğüm için konuyu buraya açtım. Bu arada monitörüm LG FLATRON W1952S asıl çözünürlüğü 1440*900hz'dir. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı