Assasin's Creed Valhalla ilk harita bitirme zamanı

Odyofil

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Selamlar, oyunun ilk bölgelerinden birini tam anlamıyla bitirmiş bulunmaktayım. Şimdi yazacağım kısa yazıda size geçirdiğim süreyi, görev tarzını ve bu zamanda başıma neler geldiğini anlatacağım. İyi okumalar...

Öncelikle ismi zor okunan bu Rygjafylke bölgesi oyunda ilk başladığımız yer. Ana görevin 3 bölümü, 10 dan fazla servet görevi, 10'a yakın mistik görev (yan görev) ve 3 tane tattoo toplama görevi burada geçiyor.

Toplam 7 saat harcadığım bu bölgede bulunan ana görevler gerçekten özenle hazırlanmış.
Ekran Görüntüsü (3).png

Görev süresi, yapısı, değişikliği size bu özeni rahatlıkla sunabiliyor.

Mistik görevler (yan görevler) de ise yaptığım 10'a yakın görevde birbirinden farklı bir hikayeye sahipti. Yeri geldi güldürdü, yeri geldi hüzünlendirdi. Olayın işlenişi bile farklı. Ac Odyssey deki gibi gidip Outpost ele geçirmiyoruz kısaca. Yada 17584392754389 kere aynı adamı öldürmek için uğraşmıyoruz.
Verilen yan görevlerin içeriğini eğer bir adam var ise ondan yada etrafta bıçak ile ağaca saplanmış kağıt parçalarını oynyarak anlayabiliyoruz. Oyun sizi burada da yönlendirmiyor. Okuduğunuz veya dinlediğiniz içeriğe göre sizin hareket etmenizi bekliyor. Elinizden tutmuyor kısaca...

Ekran Görüntüsü (2).png

Oyundan aşırı umutluyum ve ilk defa bir Ubisoft oyununu beğenmiş bulunmaktayım. +30 saat oynamış Youtube içerik üreticileri de oyundan aşırı derecede memnun olduklarını dile getiriyorlar.

Tabi her şey mutlu son ile bitmiyor. Tıpkı bu yazı gibi...
Evet, Ubisoft oyuna yapay zeka koymayı unutmuş ayrıca oyun birkaç tane garip hata içeriyor. Bunlardan benim en rahatsız olduğum menünün kararması ve erişimin esilmesi. Bu durumda yaklaşık 2 dakika bekleyince düzeliyor ama oyun zevkinizin içine ediyor. Buglarda var genelde, başıma sadece bir tane geldi. Oda çok problem değil! Onun haricinde şu kur bu şekilde olmasa herkese önerebileceğim bir oyun...

Hikaye hakkında bir bilgi vermedim. Videoda da spoiler yok. Gene de dikkat etmekte fayda var...
Teşekkürler hocam. Yazınızı beğendim, elinize sağlık. Devam etmenizi isterim açıkçası çünkü oyunu merak ediyorum. Fakat bu fiyattan alamadığım için şu anda oynayamıyorum, bu yüzden içerikte spoiler olduğu zaman başlığa yazarsanız sevinirim. Tekrardan elinize sağlık.

Teşekkürler hocam. Yazınızı beğendim, elinize sağlık. Devam etmenizi isterim açıkçası çünkü oyunu merak ediyorum. Fakat bu fiyattan alamadığım için şu anda oynayamıyorum, bu yüzden içerikte spoiler olduğu zaman başlığa yazarsanız sevinirim. Tekrardan elinize sağlık.
Çok mutlu oldum, teşekkür ederim!
Gayet güzel incelemişsiniz. Umarım devam edersiniz. Bence de gayet hoş gözüküyor ama indirim bekleme taraftarıyım.

İlk başta random sandım.
Teşekkürler!

Yeni konular

Geri
Yukarı