Assassin's Creed 1 Türkçe yama nereden bulunur?

Oyunda altyazı olmadığı için ilk yama bulunmuyor, varsa da araştırdığım halde ben bulamadım sanırım. Seriye ilk oyundan başlamak istemiştim altyazı olmayınca bu videoyu izleyip ikinci oyundan başladım oynamaya, ilk oyunu oynamasan bile hikayeyi izlemeni öneririm ikinci oyunla bağlantılı çünkü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anonymous çevirdiğini biliyorum da yamaya para vermek istemiyorum hem oyuna para veririm de yamaya veresim gelmiyor.
Anonymous yeni abonelikleri kabul etmiyor bildiğim kadarıyla, kapanacaklarmış zaten. Ancak dediğim gibi altyazı olmayan oyuna altyazı ekleyecek halleri yok herhalde.

Anonymous yeni abonelikleri kabul etmiyor bildiğim kadarıyla, kapanacaklarmış zaten. Ancak dediğim gibi alt yazı olmayan oyuna alt yazı ekleyecek halleri yok herhalde.

Baktım ben alt yazı var kısa bir video atmışlar Türkçe alt yazı çalışıyor 25.50 TL para istiyor oyun zaten 13 TL civarı oyundan fazla para istiyorlar yama için.

Baktım ben alt yazı var kısa bir video atmışlar Türkçe alt yazı çalışıyor 25.50 TL para istiyor oyun zaten 13 TL civarı oyundan fazla para istiyorlar yama için.
Ben kendilerini pek sevmem, servisleri de saçma bence. Ancak şu oyuna tek tek altyazı ekledilerse parasını sonuna kadar hak ediyordur.

Geri
Yukarı