Assassin's Creed 2 eşleşme bozuldu hatası

King_slayer

Yoctopat
Daha fazla  
PS3 uzerınden Assassin's Creed 2 oynuyorum. Oyunu orijinal CD'den kopyalayıp Türkçe yama kurdum, haritanın bir noktasında ne yaparsam yapayım eşleştirme bozuldu hatası alıyorum. Yeni profil oluşturup denedim yine aynı hata oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS3 uzerınden Assassin's Creed 2 oynuyorum. Oyunu orijinal CD'den kopyalayıp Türkçe yama kurdum, haritanın bir noktasında ne yaparsam yapayım eşleştirme bozuldu hatası alıyorum. Yeni profil oluşturup denedim yine aynı hata oldu.
Bu teknik bir arıza değil muhtemelen harita dışına çıkıyorsunuz.

Oyunun başlarında haritanın tamamına erişiminiz hikayeden ötürü bulunmuyor. Bu yüzden belli bir alandan çıktığınızda uyarı verir ve ardından "eşleşme bozulur".
Oyunda öldüğünüzde de eşleşme bozulur.

Bende öyle düşündüm başta fakat hikaye modunda ilerliyorum ve oyunun haritada belirttiği kısma gidiyorum gitmediğim takdirde ilerlemem mümküm değil haritadaki yer ilk görevdeki babanın mektubunu ulaştırdığımız yer

Bende öyle düşündüm başta fakat hikaye modunda ilerliyorum ve oyunun haritada belirttiği kısma gidiyorum gitmediğim takdirde ilerlemem mümküm değil haritadaki yer ilk görevdeki babanın mektubunu ulaştırdığımız yer
Hocam yanlış hatırlamıyorsam haritaya biraz daha dikkatlice bakarsanız belli yerlerden dolanmaniz gerekebilir.

Aynı sorunu yaşadım mektup görevinde. Farklı yerlerden giderek sorunu çözdüm. Ayrıca hedefe yaklaştığınız zaman koşmayın, yürüyün. Böylece görevi bitirdim ama bir süre sonra farklı görevde aynı sorunu yaşadım. Bu sorunun çözümü var mı, yoksa sorun Türkçe Yama sebebiyle mi, bilen var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı