Assassin's Creed 3 Abartıldığı Kadar Kötü Mü?

Ac3 oynamaya değmez, Ac2 aralarında en unutulmaz hikayeye ve karaktere sahip oyun. Hala "Ezio Family" açıp dinlediğim olur. Mekanik olarak bizi "Assassin's" işlerine sokan tek AC oyunu Unity'dir. Origins,Valhalla, Odyssey'de ise stiller her ne kadar "özgür bırakılmış gibi" gösterilse de oyun sizi Yüzyüze dövüşe itiyor. Bu oyunlarda yakın dövüş daha önemli. Ac serisinde ciddi manada sis bombasının önemini sadece AC UNİTY'de kavradım. Ondan önceki oyunlarda zaten "blok yap 500 kişi kes" mekaniği olması her ne kadar göze hitap etse de belli bir süre sonra sıkıyordu. Ac Syndicate yumruk yumruğa ve tabanca temelliydi zaten

Ac3 oynamaya değmez, Ac2 aralarında en unutulmaz hikayeye ve karaktere sahip oyun. Hala "Ezio Family" açıp dinlediğim olur. Mekanik olarak bizi "Assassin's" işlerine sokan tek AC oyunu Unity'dir. Origins,Valhalla, Odyssey'de ise stiller her ne kadar "özgür bırakılmış gibi" gösterilse de oyun sizi Yüzyüze dövüşe itiyor. Bu oyunlarda yakın dövüş daha önemli. Ac serisinde ciddi manada sis bombasının önemini sadece AC UNİTY'de kavradım. Ondan önceki oyunlarda zaten "blok yap 500 kişi kes" mekaniği olması her ne kadar göze hitap etse de belli bir süre sonra sıkıyordu. Ac Syndicate yumruk yumruğa ve tabanca temelliydi zaten
Hocam şu yeni AC oyunlarında adama vurduğumuzda ne kadar hasar verdiğimiz falan gözüküyor. Bende bu durum Metin2 oynuyormuş hissi veriyor. Hocam üstelik mekanik olarak Assassin's işi bence yine 2'de. Bana göre AC2 neredeyse eksiksiz bir oyun.

Mekanikler video izliyormuşsun gibiydi dövüş mekanikleri tek tuş oynamış gibi hissettirmiyordu conner çok ruhsuzdu.

Connor evet biraz sakin bir karakterdi fakat yaşadığı acılara rağmen olması gereken özellikteydi. Ona ragmen shay patrick den daha iyi bir karakterdi bence. Mekanik olarak da gayet keyifliydi aslında neden videoya benzettin anlamadım.

Connor evet biraz sakin bir karakterdi fakat yaşadığı acılara rağmen olması gereken özellikteydi. Ona ragmen shay patrick den daha iyi bir karakterdi bence. Mekanik olarak da gayet keyifliydi aslında neden videoya benzettin anlamadım.
Hocam yapmayın,Shay insanların kendi amaçlarından zarar görmemesi için Assassinlikten çıkacak kadar iyi bir adamdı. Yaşadıkları da onu Assassinleri öldürmeye yol açıyor. Bana göre Shay da Arno ve Edward'dan daha iyi bir karakter.

Oyunun hikaye başlangıcı berbat Connorun babasını oynadığımız kısım ama Connoru canladırmaya başladıktan sonra oyun güzelleşiyor benim için en Assassins oyunlardan birisi en kötüsü net Syndicate!

Dövüşürken sadece e basıyorsun herkesi öldürüyorsun bu oynamak gibi gelmiyor bana.

Geri
Yukarı