Assassin's Creed 3 nereden alınabilir?

lawlaw

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Eskiden beri Assassin's Creed serisini hep çok sevmişimdir ama bilgisayarım kötü olduğundan dolayı oynayamamıştım. Bilgisayarı aldıktan sonra çoğu oyununu oynayabildim fakat AC 3 hariç. Bilenler bilir AC 3'ün hikayedeki yeri de önemli. Remastered hakkında çok kötü yorum var buglu olduğuna dair ve fiyatı da gereksiz pahalı. AC 3'ün orijinal oyununu da satıştan kalkmış. Benim sizden istediğim oyunu uygun bir fiyata nereden edinebilirim? Diğer istediğim ise birinin uPlay hesabında bulunuyorsa sadece AC 3 oynamak için kullanabilir miyim? Cidden böyle bir yardım yapmak isteyen olursa bana ulaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedava dağıtıldı uplay platformunda bu meblağlar bu kadar eski bir oyun için çok uçuk illa satın alacam diyorsan indirim beklemeni öneririm. Ben 60 lira da vermezdim açıkçası bu oyuna 2019 sonlarında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı