Assassin's Creed 4 Black Flag Tanıtıldı!

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
Bu gece Ubisoft'un E3 2013'te tanıttığı ve merakla beklenen oyunuydu şüphesiz! O, Assassin's Creed 4 Black Flag... Yepyeni devasa bir harita ve oynanış ile gelecek bu oyun en iyi açık dünya oyunlarından bir tanesi olacağa benziyor.

Videolar:

E3 2013 Tanıtım Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oynanış Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Resimler:

StTVLQ3.jpg

qg0EvYJ.jpg

7PKmRSY.jpg

Resimler Merlin'in Kazanı adlı Facebook sayfasından alıntıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok sen eski bir video paylaşmışsın dostum, AC Black Flag zaten çoktan duyurulmuştu... :D E3 2013'de tanıtılan video budur, yep yeni.

Oyun için yorumum zaten laf yok güzel oyun, beni korkutan şey önceden sadece oyunun gemi savaşları üzerine geçeceği endişesiydi. Ama adalar kasabalar falan oyuna dahil edilmesi iyi. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı