Assassin's Creed Desmond'un olmadığı oyunlar

Desmond'ı sevmeyenler yüzünden AC3'ün sonunda Desmond ölüyor. En azından ben sevmeyenler yüzünden öldürüldüğünü düşünüyorum.

Sanırsam arkadaş bundan bahsetmeye çalışmış.

desmond'ı sevmeyenler yüzünden AC3'ün sonunda desmond ölüyor. En azından ben sevmeyenler yüzünden öldürüldüğünü düşünüyorum.

Oynamamıştım ve spoiler yedim... Biz sevmediğimiz için seri bu hale gelmiş olamaz, bu Ubisoft'un kendisiyle alakalı. Ona bakılırsa 3. oyundan sonra gelen 4. oyun serinin en iyi oyunları arasında.

@363436
Mesajı bu yüzden spoiler olarak işaretledim. Bakmak zorunda değildiniz. Ayrıca AC2 de serinin en iyi oyunlarından ama onda da Desmond var :)

Desmond'ı sevmeyenler yüzünden AC3'ün sonunda Desmond ölüyor. En azından ben sevmeyenler yüzünden öldürüldüğünü düşünüyorum.

Eğer sevmeyenler dikkate alınamayacak küçük bir topluluk olsaydı koskoca Ubisoft oyunun sonuna böyle bir final koymazdı. Demek ki ciddiye alınır bir kitle var ve bu insanlar sevmiyor. Ben şahsen oynarken çok sinir oluyordum Desmond görevlerine.

Evet bundan bahsettim. Sonradan tekrar Animus'a bağlanan karakter gelmesini de özümüze dönüyoruz diyerek Origins'i çıkarmaları. Layla karekteri o zaman eklendi. Oyunun hikayesi amacı neydi ilk oyundan beri bir bütün olarak bakıyorum oyuna. Sadece Animus'a bağlanan kısmı oynamayı istemek bir filmin sadece dövüş sahnelerine odaklanmak gibi bir şey benim için. Saldırmadan tartşmayı öğrenin. İyice cıvıttınız.

Evet bundan bahsettim. Sonradan tekrar animusa bağlanan karakter gelmesini de özümüze dönüyoruz diyerek Origins'i çıkarmaları. Layla karekteri o zaman eklendi. Oyunun hikayesi amacı neydi ilk oyundan beri bir bütün olarak bakıyorum oyuna. Sadece animusa bağlanan kısmı oynamayı istemek bir filmin sadece dövüş sahnelerine odaklanmak gibi bir şey benim için. Saldırmadan tartşmayı öğrenin. İyice cıvıttınız.

Nerede saldırdık sana? Ayrıca dediğin şeyler bizim yüzümüzden olmadı, o yaşanan olaylardan sonra Black Flag gibi çok iyi bir oyun eklendi seriye. Bu da demektir ki sorun bizim yüzümüzden değil Ubisoft yüzünden bu halde.

Geri
Yukarı