Çözüldü Assassin's Creed IV Black Flag 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Rica ederim. Çözülmezse yeni bir rapor alıp paylaşın, çözüldüyse de belirtirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 6.08'de açılan yeri nasıl açacağımı anlamadım, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videoyla işiniz yok ki. Benim verdiğim DirectX setup internet üzerinden kurulum yapıyor. Açıklamasındaki gibi Bing Bar'a izin vermeden kurulum yapmanız yeterli olacaktır.

Rica ederim. Çözülmezse yeni bir rapor alıp paylaşın, çözüldüyse de belirtirseniz sevinirim.

Çok teşekkür ederim, oyun açıldı.

Bu hatayı önceden bir sürü YouTube kanalının videolarını izleyip çözmeye çalıştım ama olmadı. Sonunda sizin videonuza denk geldim ve en başta sizin videonuzdaki son raddeyi yapamadım (tamamen benim bilgisayar işlerine yabancı olmamdan dolayı, abim çok güzel anlatmıştı.) Ve sonra buraya girdim. 10 dk içinde bana yardım ettiniz.
Destekçilerine ve katılımcılarına önem veren bir ekipsiniz, başarılarınızın devamını dilerim.

Bu videoyla işiniz yok ki. Benim verdiğim DirectX setup internet üzerinden kurulum yapıyor. Açıklamasındaki gibi Bing Bar'a izin vermeden kurulum yapmanız yeterli olacaktır.

Haklısınız onu sonradan fark ettim.
Ben DirectX'i açıp içinden o dosyayı bulup indirmem gerek sandım.

Geri
Yukarı