Çözüldü Assassin's Creed IV Black Flag Açılmama Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

göksemih

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım Windows 10 32 bitti format atarak 64 bite yükselttim.Oyunları tekrar yüklememek içinse kopyalamıştım. Şimdi oyunu açmak istediğimde uygulama düzgün başlatılamadı hatası alıyorum.
Diğer konulardan gördüğüm kadarıyla Process Monitor ile bir hata raporu hazırladım.
Raporun indirme linki: Logfile.PML

Çözüm
Sanırım ekran kartını değiştirme vakti gelmiş. Sürücü desteğinin kesilmesinden dolayı oyunu açamıyor olabilirsin. Büyük ihtimalle.
Öncelikle ilginiz için teşekkürler sorun ekran kartımda değilmiş. Bilgisayara tekrar format attım ve oyunu baştan yükledim şu an oyun açılıyor. Galiba oyununun dosyaları format öncesi kopyalayıp format sonrası attığım içindi. Konuyu kitleyebilirsiniz.
Yüklü sürücü sürümü nedir?
Ekran kartının özellikleri:

kart.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım ekran kartını değiştirme vakti gelmiş. Sürücü desteğinin kesilmesinden dolayı oyunu açamıyor olabilirsin. Büyük ihtimalle.
Öncelikle ilginiz için teşekkürler sorun ekran kartımda değilmiş. Bilgisayara tekrar format attım ve oyunu baştan yükledim şu an oyun açılıyor. Galiba oyununun dosyaları format öncesi kopyalayıp format sonrası attığım içindi. Konuyu kitleyebilirsiniz.

Çözüm
Düşündüğüm gibi. 32 bitten 64 bite geçerken bu tür sorunlar olabiliyor. Bitler arası geçiş yaparken yedekten oyun kurmayı pek öneriyorum.

İyi oyunlar.

Bende aynı sorun var oyunu acıyorum ikonu alt tarafta gözüküyor fare kayboluyor fakat ekran gelmıyor. Fare birkaç defa basınca hata veriyor ve oyun kapanıyor. Process Monitor da rapor olusturdum fakat buraya nasıl yükleyeceğimi bulamadım. Lütfen yardımınızı bekliyorum...

Process Monitor raporu;Logfile

Dosyanız uçmuş. Sorunu yaşayanlar rapor alıp kendi konularını açabilirler:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı