Assassin's Creed Mirage mı, Hogwarts Legacy mi?

Hamc

Centipat
Katılım
9 Mart 2022
Mesajlar
361
Çözümler
2
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
RAM
16 Gb
Ekran kartı
AMD Radeon RX 5500 XT
Anakart
Asrock A320M
İşlemci
AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor 3.10 GHz
Sorum yukarıdaki gibi. Ben bayağı bir Assassin's Creed fanıyım bir o kadar Harry Potter fanıyım(Potterhead). İkisi de güzel olacak gibi duruyor. Assassin's Creed Mirage'ın fiyatı daha uygun baktığımızda. Bir de benim ingilizcem düşük seviyede olduğu için Türkçe yama beklemek zorundayım. Sizce hangisini almalıyım?
 

philiptandy

Picopat
Katılım
7 Kasım 2022
Mesajlar
75
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Çok garip insanlar rpg ac istemiyoruz eskiyi özledik diyorlardı suikastçi hissetmek istiyoruz diyorlardı. Şimdi de firma istediklerini veriyor bu seferde oyun rpg olmayacak, kısa sürecek diye serzenişte bulunuyorlar. Bir oyunun kısa sürmesi onu kötü mü yapar? O zaman 6 saatlik film en güzel film olabilir sizin mantığınıza göre.
 

ıola

Hectopat
Katılım
3 Mayıs 2021
Mesajlar
4.479
Çözümler
32
Çok garip insanlar RPG AC istemiyoruz eskiyi özledik diyorlardı suikastçı hissetmek istiyoruz diyorlardı. Şimdi de firma istediklerini veriyor bu sefer de oyun RPG olmayacak, kısa sürecek diye serzenişte bulunuyorlar. Bir oyunun kısa sürmesi onu kötü mü yapar? O zaman 6 saatlik film en güzel film olabilir sizin mantığınıza göre.

Kimse oyuna kötü demedi.
 

Rowdyufuk

Decapat
Katılım
4 Mart 2021
Mesajlar
245
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 5600 XT R5 2600 16GB RAM
Cinsiyet
Erkek
Sorum yukarıdaki gibi. Ben bayağı bir Assassin's Creed fanıyım bir o kadar Harry Potter fanıyım(potterhead). İkisi de güzel olacak gibi duruyor. Assassin's Creed Mirage'ın fiyatı daha uygun baktığımızda. Bir de benim ingilizcem düşük seviyede olduğu için Türkçe yama beklemek zorundayım. Sizce hangisini almalıyım?

Assassin's Creed Mirage'de hikayeyi takacağınızı pek sanmıyorum. O yüzden Türkçe yamaya pek gerek yok gibi.
 

xSterky

Picopat
Katılım
5 Ocak 2023
Mesajlar
421
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Ubisoft son zamanlarda sıkıntılı durumda. Mirage nasıl çıkacak belli değil. Bence Hogwarts Legacy daha iyi olur ama tamamen zevk meselesi.
 

Yeni konular

Yukarı