Çözüldü Assassin's Creed Odyssey 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Miko.gnc

Zeptopat
Daha fazla  
Hocam merhaba. Oyunu Steam üzerinden aldım herkesin kullandığı yamayı kurmaya çalışıyorum. İlk kurduğumda mscvr100.dll hatası aldım ve oyun sürekli çöktü. Oyunun yerel dosyalarını doğrulayıp 5GB'lık bir indirme ile bunu çözüyorum fakat İngilizce devam ediyorum daha sonra mscvr100.dll hatasını çözdüm ama bu sefer de 0xc000007b hatası alıyorum. Videoda gösterdiğiniz bütün yolları denedim ama yapamadım herhalde. Yardımcı olabilir misiniz Assassin's Creed serisini çok seviyorum ve anlayarak oynamak istediğim için ingilizcem de o kadar iyi değil bu Türkçe yamayı kurmama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba, DLL hatasını dosya konumuna DLL atarak mı çözdünüz? Öyleyse onları kaldırın ve Process Monitor raporu paylaşın.

Merhaba, DLL hatasını dosya konumuna DLL atarak mı çözdünüz? Öyleyse onları kaldırın ve Process Monitor raporu paylaşın.

Videoyu izlerken denediğimde Process Monitor raporunu almıştı ama şu an rapor almıyor. Aynı anda hem yamanın uygulama Exe'sini çalıştırıp hem de Process Monitor'den rapor almaya çalışıyorum fakat şu an alamıyorum. Şu an galiba 10. dosyaları doğrulayışım falan her denediğimde oyun çöküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Capture işlemini başlatıp kaydetmeyi başlatmıyor olmalısınız. Dikkatlice deneyin ve filtre kısmında her şeyi varsayılana alın. Varsayılana döndürdükten sonra tekrar filtreleme yapın.

Hocam dediğin gibi tekrardan denedim Process Monitor'u silip tekrar bir daha indirip yenisini denedim. Animus projenin örjinal sayfasındaki yamayı indirip deniyorum ama dosya bulunamadı deyip 0xc000007b hatasını yine veriyor. Vallahi ne yapacağımı şaşırdım. Galiba bir yerleri eksik yapıyorum diyeceğim ama yok 5 defa denedim senin dediğin şekilde ama yapamadım vallahi.

Dosya Ekleri

• techno.png
    techno.png
    69,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğin gibi tekrardan denedim Process Monitor'u silip tekrar bir daha indirip yenisini denedim. Animus projenin örjinal sayfasındaki yamayı indiriğ deniyorum ama dosya bulunamadı deyip 0x000007 hatasını yine veriyor. Vallahi ne yapacağımı şaşırdım. Galiba bir yerleri eksik yapıyorum diyeceğim ama yok 5 defa denedim senin dediğin şekilde ama yapamadım vallahi.

Hocam verdiğim link üzerinden programları indirin sorun çözülecektir.

Not: Zamanında AC Syndicate'de başıma gelmişti sorunu böyle çözmüştüm umarım olur.

Son düzenleme:
Hocam verdiğim link üzerinden programları indirin sorun çözülecektir.

Not: Zamanında AC Syndicate'de başıma gelmişti sorunu böyle çözmüştüm umarım olur.

Şimdi de bu sitelere de giremiyorum. Sadece yükleniyor gözüküyor site ama giriş yapamıyorum Ya ne bitmez çilem varmış. Her yer bozuluyor.

Filtre ayarlarını sıfırlayın, sonra da animus.exe için rapor alın.

Yine yapamazsanız da filtre bölümünün fotoğrafını atın, bakalım.

Burada denilen filtre sıfırlamasını yapın işlemler görünecektir. Sonucu bekliyor olacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı