Assassin’s Creed Odyssey 1.5.4 Sürümü İçin Çalışan Türkçe Yama

Makaleler
1
Yer
Tarkov
AC Odyssey 1.5.4 sürümü için Türkçe yama ararken çoğu kişinin sonuca ulaşamadığını gördüm, o yüzden genel bi' kaynak olması için paylaşmak istedim. Tüm konulara tek tek yazmak biraz zor.

Yama link: OdysseyTR - Google Drive

Benim oyunum Epic Games'te çoğu kişi Epic'te olduğum için çalıştıramıyorum falan demiş onların da işine yarar diye düşünüyorum.

Kurulum: "DataPC_patch_01 - indir.vip.rar" dosyasını indirin (2 GB boyutu var inmiyor deyip kapatmayın, bekleyin) inen dosyayı oyunun kurulu olduğu yere atın ve hedefteki dosyayla değiş deyin bu kadar.

Umarım işinize yarar, iyi oyunlar.

Örnek görseller:

ac odyssey yama2.jpg

ac odyssey yama.png

Hocam bu oyun için DLC'ler çok önemli. Bir şekilde öğrenemez misiniz DLC'lerin dahil olup olmadığını?

Dediğim gibi bende olmadığı için deneyemiyorum ama sizi başka bi' siteye yönlendirebilirim.

Site: Assassin’S Creed Odyssey Türkçe Yama

Verdiğim siteden yeni yazan yamayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca şöyle bi' açıklama da yapılmış:

1.5.4 için hata alan arkadaşlar bu çözümü deneyin. (16.09.2020) tarihinde ben bu şekilde çözüme ulaştım.
Arkadaşlar son linkle (8MB) yeni kuramayanlar için sebebini anlatıyorum. Anladığım kadarı ile son linkten indirdiğiniz CMD'yi çalıştırdığınızda bir sebep ile “DataPC_patch_01.Forge” dosyasını dışarı çıkaramıyor ve zaten sizde önceden olan orijinal dosyayı .bak ekleyerek yedekliyor. Bundan dolayı oyunu açtığınızda sürekli crash veriyor. Çünkü ana dil dosyalarınız eksik oluyor. Bu sorunu çözmek ve yamayı sağlıklı kurmak istiyorsanız öncelikle yeni linki (8MB) indirin ve kurun ardından. 2.2 GB olan yamayı indirin ve içindeki dosyayı oyunun bulunduğu yere atın. Sonra oyunu rahatça oynayabilirsiniz. Bu şekilde DLC'ler + ana oyun Türkçe olur, yama 1.5.4 için kurmuş olursunuz.

Bunları deneyin olursa olur artık, elimden bu kadarı geliyor maalesef.

İşe yaradı! Çok teşekkür ederim. Size ne kadar teşekkür etsem azdır :) Uplay'den 1.5.4 sürümünü kullandığım için Türkçe yama kaynaklı oyunda çökmeler yaşıyordum. Google sayfalarında bu konuyu gördüm. 2 GB'lık yamayı indirdim, sorunsuzca Türkçe oynuyorum.

İşe yaradı! Çok teşekkür ederim. Size ne kadar teşekkür etsem azdır :) Uplay'den 1.5.4 sürümünü kullandığım için Türkçe yama kaynaklı oyunda çökmeler yaşıyordum. Google sayfalarında bu konuyu gördüm. 2 GB'lık yamayı indirdim, sorunsuzca Türkçe oynuyorum.

2 GB'lık yamayı nereden indirdiniz? 8 MB'lık dosya içinde birkaç trojan tehlikeli virüs çıktı, kurmadım ama 2 GB'lık dosya linki göremedim!

AC Odyssey 1.5.4 sürümü için Türkçe yama ararken çoğu kişinin sonuca ulaşamadığını gördüm, o yüzden genel bi' kaynak olması için paylaşmak istedim. Tüm konulara tek tek yazmak biraz zor.

yama link: OdysseyTR - Google Drive

Benim oyunum Epic Games'te çoğu kişi Epic'te olduğum için çalıştıramıyorum falan demiş onların da işine yarar diye düşünüyorum.

kurulum: "datapc_patch_01 - indir. VIP. RAR" dosyasını indirin (2 GB boyutu var inmiyor deyip kapatmayın, bekleyin) inen dosyayı oyunun kurulu olduğu yere atın ve hedefteki dosyayla değiş deyin bu kadar.

Umarım işinize yarar, iyi oyunlar.

Örnek görseller:

Eki Görüntüle 720830

Eki Görüntüle 720817

Dosya indirilemiyor başarısız yasak diyor, ne yapmam gerek?

Yeni konular

Geri
Yukarı