Assassin's Creed Odyssey açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Anladım, oyunun dosyalarını bozduysanız çözüm yolu da dosya bütünlüğünü sağlamak. Crack oyunlarda öyle bir şey var mı yok mu bilmiyorum fakat dosyaları bozduysanız onarım yapmanız şart. Ayrıca ProcMon logunu paylaşamamışsınız, ProcMon'un kendisini paylaşmışsınız bilginize.

Son olarak oyun şu an Steam'de indirimde. Almanızı öneririm.

Anladım, oyunun dosyalarını bozduysanız çözüm yolu da dosya bütünlüğünü sağlamak. Crack oyunlarda öyle bir şey var mı yok mu bilmiyorum fakat dosyaları bozduysanız onarım yapmanız şart. Ayrıca ProcMon logunu paylaşamamışsınız, ProcMon'un kendisini paylaşmışsınız bilginize.

Son olarak oyun şu an Steam'de indirimde. Almanızı öneririm.

Kontrol ettim hepsini paylaşmışım doğrudur hata logu da var için de şimdi kontrol ettim (LogFile.Pml).

Anladım, haklısınız. Dosyayı kontrol ettim ve sorun oyunun dosyalarında gibi. Dilerseniz hazır indirimin bitmesine 1 gün kalmış, hemen alın ve indirin. Sorun devam ederse yeni dump dosyasını paylaşırsınız zaten. Şimdilik sorunun kaynağını korsan olmasına bağlıyorum. Orijinali alma imkanınız varsa alıp denemeniz iyi olacaktır.

İyi forumlar arkadaşlar.

Sorunu çözebildiniz mi? Dediğim gibi orijinali alma imkanınız varsa alıp deneyin, 15 gün içerisinde belirli bir saat oynama hakkınız oluyor ve onu doldurmadan oyunu geri iade edebiliyorsanız. Oyun yine sorun çıkarırsa beraber burada sorunu halledebiliriz, bilginize.

Sorunu çözebildiniz mi? Dediğim gibi orijinali alma imkanınız varsa alıp deneyin, 15 gün içerisinde belirli bir saat oynama hakkınız oluyor ve onu doldurmadan oyunu iade edebiliyorsanız. Oyun yine sorun çıkarırsa beraber burada sorunu halledebiliriz,

Kardeşim ben internet Cafe işletiyorum sorunu çözemedim. Olmasa tekrar indirir kurarım.

O halde konunuzu kapatıyorum. Technopat Sosyal'de korsana kullanıcının ilk konusu ise destek verebiliyoruz ve bu sizin ilk konunuz diye size teknik destek sunduk. Bundan sonraki korsan konularınızda teknik destek veremeyeceğimizi size belirtmek isterim. İyi günler dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı