Assassin's Creed Odyssey alınır mı?

KaysRekt

Kilopat
Yer
MacLaren's Pub
Daha fazla  
Dostlar selam, Assassin's Creed Odyssey Deluxe Edition Epic Games'de kupon ile 23,75 TL'ye alınabiliyor. Bu fiyata değeceğini bende biliyorum fakat oyun hakkında birkaç sıkıntım var, küçük buglardan bile rahatsız olan bir insanım, izlediğim videolara göre at sürmede, savaş animasyonlarında vs sıkıntı var oyun kısa olsa belki göz ardı edilebilir sorunlar olabilirdi ama 70+ saat oynanacak bir oyunda önemli bu detaylar. Oyunu oynayan bitiren varsa bu buglar oyun zevkini bozuyor mu cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda aşırı derecede optimizasyon sorunu var. 80 FPS oynarken, FPS bir anda yere çakılabiliyor. Herhangi bir bug göremedim ama optimizasyon sorunu eğlenceyi bozabiliyor.

Yorumlarınız için çok teşekkürler hocalarım peki at sürme mekanikleri nasıl izlediğim videolarda taşlar vs sorun yaratıyor gibi görünüyor. Eğer oyun zevkini baltalamıyorsa yarın alayım oyunu.

Bence gayet güzel bir oyun ben bayıla bayıla oynamıştım. Görevler kendini tekrar ediyor ama manzara müthiş. En az 50 saatlik bir oynanış süresi var. Bence alın.

Oyunda at sürme mekaniği yok. Yani sıfırdan kodlanmamış o yüzden diğer oyunlara göre kötü duruyor ama bunun bir artısı var: dik yamaçlara at ile çıkabiliyorsunuz. Bir de iyi tarafından bakın. :D

Oyunu 2 kere bitirdim, kesinlikle çok güzel bir oyun. Antik Yunan kalıntılarını hissediyorsunuz. Tekrar başlayasım geldi şimdi. :D

Yorumlarınız için çok teşekkürler hocalarım peki at sürme mekanikleri nasıl izlediğim videolarda taşlar vs sorun yaratıyor gibi görünüyor. Eğer oyun zevkini baltalamıyorsa yarın alayım oyunu.
Aynen o biraz sıkıntı. At sürerken bazen öyle sorunlar oluyor ama çok dert edilecek bir konu değil.

Oyunda at sürme mekaniği yok. Yani sıfırdan kodlanmamış o yüzden diğer oyunlara göre kötü duruyor ama bunun bir artısı var: Dik yamaçlara at ile çıkabiliyorsunuz. Bir de iyi tarafından bakın. :D

Oyunu 2 kere bitirdim, kesinlikle çok güzel bir oyun. Antik yunan kalıntılarını hissediyorsunuz. Tekrar başlayasım geldi şimdi. :D

Tamamdır hocam yarın alıyorum çok teşekkürler yardımlarınız için artık dağ tepe gezerim atla :D peki at fall damage alıyor mu hocam mesela at ile dağdan atlasak ölüyor muyuz o kadar detaylı inceleme fırsatım olmadı oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı