Assassin's Creed Odyssey alınır mı?

Tamamdır hocam yarın alıyorum çok teşekkürler yardımlarınız için artık dağ tepe gezerim atla :D peki at fall damage alıyor mu hocam mesela at ile dağdan atlasak ölüyor muyuz o kadar detaylı inceleme fırsatım olmadı oyunu.
Kolay modda oynarsanız durum şöyle oluyor: Eğer Ağrı Dağı gibi bir yerden atlıyorsanız at ile atınız ölüyor. 30 saniye sonra tekrar çağırabiliyorsunuz atınızı. Diğer zorluk modlarında böyle miydi bilmiyorum.

Tamamdır hocam yarın alıyorum çok teşekkürler yardımlarınız için artık dağ tepe gezerim atla :D peki at fall damage alıyor mu hocam mesela at ile dağdan atlasak ölüyor muyuz o kadar detaylı inceleme fırsatım olmadı oyunu.

Arkadaşında dediği gibi 2kmden atlayınca at ölüyor cesedinden uzaklaşınca (yani çizim mesafesinin arkasında bırakınca) geri gelebiliyor tabii benim karakter ölmüyor hiçbir türlü dere tepe düz atlıyom, Allah katından düşünce bile bir şey olmuyor (belki de kolay moda özeldir)
Genede tavsiyeler vereyim 1 silaha yoğunlaşmak istiyorsanız Sv'sini arttırabiliyorsunuz tabii pahalıya patlar bir de çok fazla loot geliyor her seviyede yeni set çekebileciğiniz kadar.
Bir de At'ı çağırdığınız zaman ata gitmeyin olduğunuz yerde durun yoksa at mal gibi naz yapıp sizi delirtiyor biraz uzağa doğru falan yürüyor ama olduğunuz yerde durunca adam gibi geliyor yanınıza.

Oyun gerçekten harika ama buglardan korkuyorsanız uzak durun derim. 50 saat oynadım, bu süreçte 20 kere oyundan atmıştır beni.

Oyun gerçekten harika ama buglardan korkuyorsanız uzak durun derim. 50 saat oynadım, bu süreçte 20 kere oyundan atmıştır beni.

Hiç yaşamadım. İlk başlarda yüksekten atlarsan ölürsün level aldıkça geliştiğin için arştan atlasan ölmezsin.

Opera Anlık Görüntü_2021-06-12_120028_www.epicgames.com.png

Oyunu az önce aldım dostlar yardımlarınız için hepinize tek tek teşekkür ediyor iyi günler diliyorum <3

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı