Çözüldü Assassin's Creed Odyssey çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Sistemimde 1 yıl önce aynı oyunu sorunsuz bitirdim. Şimdi yeniden başladım. Oyunun başındaki adada 2. saatime yakın çöküyor. 2 tane Save açtım, aynısı oldu. Sistemde OC de yok. Belki driverdan dedim, 21.5.2 kuruluydu, format atıp 21.4.1 kurdum. Sorun hala devam ediyor. Türkçe yamadan dedim, oyunu silip İngilizce denedim, yine çöktü. Çözümü nedir?
Oyun orijinal.

Sistemimde 1 yıl önce aynı oyunu sorunsuz bitirdim. Şimdi yeniden başladım. Oyunun başındaki adada 2. saatime yakın çöküyor. 2 tane Save açtım, aynısı oldu. Sistemde OC de yok. Belki driverdan dedim, 21.5.2 kuruluydu, format atıp 21.4.1 kurdum. Sorun hala devam ediyor. Türkçe yamadan dedim, oyunu silip İngilizce denedim, yine çöktü. Çözümü nedir?
Oyun orijinal.

Oyun log kayıtlarına bakın neden crash veriyor ona göre cevaplayalım.

Başka çözümlerde gelsin onu da deneyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz alakasız ama monitörden yakalayabilirsin belki hatayı.

Vallahi bende AMD çokuyordu bir hata veriyordu hatırlamıyorum AMD bişi bişi diyordu dediğim sürümü indirdim çözüldü haberin olsun dene istersen.

Şimdi BIOS'u varsayılan ayara çevirdim XMP ve sanallaştırma açıktı sorun yok gibi duruyor.
Dostum benim dediğimi yap düzelir.
20.8.3 AMD sürücüsünü indir.

Dediği gibi yaptım oyunda ilerleyince yine aynı hata oldu 20.8.3 kurunca düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı