Çözüldü Assassin's Creed Odyssey çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Grenouille

Hectopat
Makaleler
1
Dün hiçbir sorun yoktu, şimdi oyunu açarken çökme sorunu ile karşılaşıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Adsız.png

Çözüm
Sorunu Ubisoft Connect uygulamasını kaldırıp yükleyerek çözdüm.
Not: Uygulamayı kaldırırken oyunu da kaldırmak istiyor musunuz diye soruyor o kutucuğa tik atmayın sadece uygulamayı kaldırın.
Bu sürekli mi oluyor? Ben Origins oynarken oluyordu. Ancak devamlı değil. Çok nadiren, belki tüm oyun boyunca 3 defa olmuştur. Bunun tek çözüm yolu ekran kartını güncellemekten geçiyor diye biliyorum. Zamanında araştırdığımda çözümünü bulamayıp, Uplay tarafından kaynaklandığını söyleyenler vardı.

Bu sürekli mi oluyor? Ben Origins oynarken oluyordu. Ancak devamlı değil. Çok nadiren, belki tüm oyun boyunca 3 defa olmuştur. Bunun tek çözüm yolu ekran kartını güncellemekten geçiyor diye biliyorum. Zamanında araştırdığımda çözümünü bulamayıp, Uplay tarafından kaynaklandığını söyleyenler vardı.

Oyunu 3 gündür oynuyorum ilk defa bugün oldu. Oyun dosyalarını doğrulamayı denedim olmadı. Sürücü güncellemesi yaptım yine çözülmedi. Sanırım Ubisoft Connect sunucularından kaynaklı.

Oyunu 3 gündür oynuyorum ilk defa bugün oldu. Oyun dosyalarını doğrulamayı denedim olmadı. Sürücü güncellemesi yaptım yine çözülmedi. Sanırım Ubisoft Connect sunucularından kaynaklı.

Aklıma gelmedi sunucu demek. Doğru, bu sunucularından kaynaklanıyor. Ubisoft'un çözülemeyen tek sorunu bu. Oyunun böyle arada çökmesini doğal olarak karşıla. Aynı durum bende ve pek çok insanda da oldu. Senin sistem ile bir alakası yok ama sürücülerini her zaman güncel tutmayı unutma. Söylediğim gibi ben Origins'i 130 saatte bitirdim ve toplam da 3 kez falan çökmüştür. Bu kişiden kişiye göre değişebilir.

Not: Uygulamayı kaldırırken oyunu da kaldırmak istiyor musunuz diye soruyor o kutucuğa tik atmayın sadece uygulamayı kaldırın.

Çözüm
Bir başkası da AMD ekran kartının 20.12.1 sürümünü yüklemek olduğunu yazmış. Hangisini yapayım. Daha önce çökmeden 20 saat oynamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı