Çözüldü Assassin's Creed Odyssey etkileşim yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Aeterna Victrix

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunda yaklaşık olarak 38 saat geçirdim. Bu süre zarfında hiçbir donma, çökme, bozulma tarzı sorunla karşılaşmadım. Ta ki bu güne kadar az önce oyuna sıkıntımı gidermesi için girdiğimde bir kültist öldürdüm. Ölümü doğrulamam için bana "e" tuşuna basılı tutmamı söylüyordu ben de basılı tutuyordum o an gördüm ki basılı tuttuğum halde ilerleme kaydetmiyor, sürekli başa sarıyordu. Oyunu kapatıp tekrar açtım olmadı. İnternette çözüm aradım bulamadım acaba klavyemde bir sorun mu var diye tuşu farklı bir tuşla değiştirdim öyle denedim yine olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hile kullandınız mı? Mod ya da oyun herhangi bir anda Bug'a girdi mi?

Epic Games vasıtası ile oyunu aldım ve tek yaptığım Türkçe yama kurmak oldu başka hiçbir oynama yapmadım oyunda. Bug konusuna gelirsek öyle bir şey olmadı sadece bir kere halktan birisine kılıcımla son vuruşu yapınca 15 metre havaya fırlamıştı oda bug sayılmaz sanırım :)
Klasik soruyu soruyorum, oyun orijinal mi?

Oyun orijinal evet Epic Games'ten 23 TL vererek aldım.
Arkadaşlar geç oldu ama sorunu çözdüm klavyem ile oyun arasında bir optimizasyon sorunu vardı.
Klavyenin USB girişini çıkartıp tekrar taktığımda sorun ortadan kalktı.
Hile kullandınız mı? Mod ya da oyun herhangi bir anda Bug'a girdi mi?

Epic Games vasıtası ile oyunu aldım ve tek yaptığım Türkçe yama kurmak oldu başka hiçbir oynama yapmadım oyunda. Bug konusuna gelirsek öyle bir şey olmadı sadece bir kere halktan birisine kılıcımla son vuruşu yapınca 15 metre havaya fırlamıştı oda bug sayılmaz sanırım :)
Klasik soruyu soruyorum, oyun orijinal mi?

Oyun orijinal evet Epic Games'ten 23 TL vererek aldım.
Arkadaşlar geç oldu ama sorunu çözdüm klavyem ile oyun arasında bir optimizasyon sorunu vardı.
Klavyenin USB girişini çıkartıp tekrar taktığımda sorun ortadan kalktı.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı