Assassin's Creed Odyssey hangi paket ile alınmalı?

Gksuu

Centipat
Yer
Dunkirk
Bildiğiniz üzere Ubisoft'un kendi marketinde indirim var hangi paketiyle birlikte alınması daha iyi olur?

1653477817709.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Deluxe Edition almış biri olarak sıra DLC'ye gelene kadar oyunu bırakırsınız diye düşünüyorum standard Edition en iyisi.
Ek oyunlar için Gold Edition mantıklı ama DLC'ler gereksiz.

Assassin's Creed III: Remastered ile ilgilenmiyorsanız standart sürüm dışında sürüm almanıza gerek yok. Çünkü oyunun DLC'leri aşırı sıkıcı. Başarım tamamlamak istemesem o DLC'lere hayatta katlanmazdım.

Oyunda berbat bir level scaling olayı var. Ne kadar karakteri geliştirirsem geliştireyim. Ben hiçbir zaman overpower olamadım. En berbat düşmanlar bile beni oyundan soğuttu. Sırf hikayesi için oyunu oynamak için hileyle bitirmek zorunda kaldım. Bana kalırsa standart al.

Oyunda berbat bir level scaling olayı var. Ne kadar karakteri geliştirirsem geliştireyim. Ben hiçbir zaman overpower olamadım. En berbat düşmanlar bile beni oyundan soğuttu. Sırf hikayesi için oyunu oynamak için hileyle bitirmek zorunda kaldım. Bana kalırsa standart al.
Oyunda her daim overpower olman dışında söylediklerinde bir sıkıntı yok. Assassin's Creed Odyssey gördüğüm en basit oyun olabilir. Bence biraz alışman gerekiyormuş ve sen bu sabrı gösterememişsin. Oyun fazlasıyla kolay.

Ben Steam'den DLC'siz sürümü aldım oyun uzun ve doyurucu olduğu için. Oyunu bitirdim çok keyif aldım. Biraz zaman geçince oyuna tekrar dönmek istedim. O zaman da DLC'leri satın aldım. 112 liraya her şeyiyle değer bir oyun.

Overpower hadi neyse ama uygun eşya setleri ile gayet eğlenceli bir şekilde güçlü olunabiliyor.
Mesela ben bir assassin bir de armor tarzı 2 set ile çok zevkle oynuyordum. Özel koruması olmayan paralı askerlerin hepsine suikastte tek atıyor mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı