Assassin's Creed Odyssey oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

AsakaXenshi

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cpu: AMD Ryzen 5 5600X / Gpu: SAPPHIRE Nitro Plus 6700 XT / Ram: CORSAIR Vengeance RGB Pro 16 GB CL16 3600Mhz / MotherBoard: GIGABYTE UD X570 / Psu: SHARKOON ShpV2 650w
Merhaba arkadaşlar, assassin's Creed Odyssey oynarken bir süre sonra oyundan atıyor hiçbir hata vermeden. Ekran kartı olarak RX580 Nitro+ 4 GB modelini kullanıyorum. Yalnız bir şey dikkatimi çekti Radeon uygulaması kapanıyor baştan açılıyor. En son sürüm yüklü Radeon olarak daha önce başına gelen oldu mu hiç? Teşekkür ederim şimdiden.

Ayni oyunun ilk versiyonu ucretsiz olmustu indirdim oynuyorum.
Bende de ayni ekran karti var benimde basima geldi.
After burner kullaniyorum tahminimce after burner yazilimindan oldu.

Driver'ı DDU ile kaldırıp son sürümü kur oyunu yönetici olarak başlat.

Ek olarak çok FPS düşmesi yiyorum nedenini anlamadım ama. RX580 ekran kartı, i5 3570K, işlemci 20 GB RAM var.

Windows 10 2004 ve Radeon 20.5.1 sürücüsünde gözlemlediğim bir sıkıntı var. Odyssey bende normal çalışıyor, hiçbir sorun yok. Fakat ALT + R yapıp Radeon ayarlarını açtığım an FPS dibe vuruyor. Ekran kartı tüm değerlerini boştaki değerlerine çekiyor. Gelecek veya geçmiş sürümlerle düzelir muhtemelen. Radeon paneliyle oyun içinde çok işim olmadığı için şimdilik yeni sürücüyü bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı