Assassin's Creed Odyssey Standard Edition alınır mı?

Öncelikle Witcher 3 mekanikleri yönünden çok içine çekmediği için sevememiştim. 70 TL bütçem var bu fiyata Steam'de başka önerebileceğiniz bir oyun var mı? Alabileceğim en iyi oyun bu gibi geldi ama.

Bu arada bu benim oynadığım ilk Assassin's Creed oyunum olacak.

Hocam oyunun hikayesi bir süre sonra bayıyor, 100 saat boyunca aynı çizgide gidiyor oyun. Ben gizlilik severim tüm kaleleri yağmalarım vakit harcarım diyorsanız atmosferiyle gerçekten güzel bir oyun. Hikaye sürekli aksın derseniz bi süre sonra bırakırsınız.

Detroit: Become Human, Hades, Metro Exodus, Star Wars: Jedi Fallen Order, Batman Arkham serisi, Dead Cells, Dishonored Serisi, Bioshok Infinite, Katana Zero, The Walking Dead: Telltale Definitive Series, Celeste, Postal 2.

Hocam oyunun hikayesi bir süre sonra bayıyor, 100 saat boyunca aynı çizgide gidiyor oyun. Ben gizlilik severim tüm kaleleri yağmalarım vakit harcarım diyorsanız atmosferiyle gerçekten güzel bir oyun. Hikaye sürekli aksın derseniz bi süre sonra bırakırsınız.
Ya sadece hikaye için değil oynanışı güzel ise açık dünyada takılırım belki ya da yapılabilecek başka aktiviteler var mı ? Bu fiyata başka uygun AAA oyun bulamadım. Belki Wolfenstein oyunlarına bakarım ama

Detroit: Become Human, Hades, Metro Exodus, Star Wars: Jedi Fallen Order, Batman Arkham serisi, Dead Cells, Dishonored Serisi, Bioshok Infinite.
Hocam içlerinden bir tek Star wars belki o da artık uzun sür başında durabileceğim bir oyun arıyorum.

Ya sadece hikaye için değil oynanışı güzel ise açık dünyada takılırım belki ya da yapılabilecek başka aktiviteler var mı ? Bu fiyata başka uygun AAA oyun bulamadım. Belki Wolfenstein oyunlarına bakarım ama

Hocam içlerinden bir tek Star wars belki o da artık uzun sür başında durabileceğim bir oyun arıyorum.
The Walking Dead de uzun sürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı