Assassin's Creed Odyssey Standard vs Deluxe vs Gold sürüm farklılıkları

197823

Kilopat
Arkadaşlar Steam de indirimde gördüğüm bir oyun, almayı düşünüyorum fakat hangi sürümü alacağıma karar veremedim. Standart, Deluxe ve Gold sürüm var. Standard ve deluxe sürüm bütçeme daha uygun fakat gold sürümde hikaye olarak bir farklılık var mı acaba? Siz hangi sürümü önerirsiniz? Teşekkürler şimdiden.

Deluxe Edition'da Standart'a ek olarak birkaç eşya var.

Gold'da ise DLC'ler var.

Ya Standart ya Gold alınır bence, Deluxe anlamlı gelmedi.

Ekleme: Gold'un içindeki Season Pass'in içeriği şöyle görünüyor, AC3 de var doğruysa:
The Legacy of the First Blade downloadable content (DLC)
The Fate of Atlantis DLC
Assassin's Creed III Remastered
Assassin's Creed Liberation Remastered
The Secrets of Greece bonus mission
Doğru anladıysam eğer gold sürüm aldığım zaman Assassin's Creed 3 Remastered oyununu da mı veriyor acaba ?

Gold alın. DLC içerikleri güzel yapmışlar.
Doğru anladıysam eğer gold sürüm aldığım zaman Assassin's Creed 3 Remastered oyununu da mı veriyor acaba ?
Hikayeye bir etkisi var ise sanırım gold alacağım, almışken tam bitirmek istiyorum hikayesini. Hikaye harici item vs vermiş olsaydı almak istemezdim fakat hikaye var ise sanırım alacağım.

Ubisoft'un sitesinde öyle görünüyor, AC3 Remastered ve AC Liberation Remastered isimli iki oyun daha dahil.

Steam'de de böyle mi bilmiyorum, ama böyle olmalı mantıken.
Steam'de de varmış: https://store.steampowered.com/app/937890/Assassins_Creed_Odyssey__Season_Pass/

SEZON KARTI içeriğinde her biri üç indirilebilir bölümden oluşan iki yeni büyük yan hikaye bulunuyor:
- LEGACY OF THE FIRST BLADE (İLK KILIÇDARIN MİRASI): Gizli Kılıcı ilk defa kullanan efsane savaşçının omuz başında tarihin akışını değiştirmek için dövüş.
- THE FATE OF ATLANTIS (ATLANTİS'İN KADERİ): Efsanevi batık şehrin sırlarını keşfetmek için tanrısal yaratıklara meydan oku.

SEZON KARTI içeriğinde ayrıca:
- Oyunlar: Assassin's Creed III REMASTERED ve Assassin's Creed Liberation REMASTERED
- Bonus görev The Secrets of Greece'e (Yunanistan'ın Sırları) ilk günden erişim

Bence de Gold sürüm alın çok zorlamazsa bütçeyi. İçeriği fiyat farkına değer diye düşünüyorum.

Arkadaşlar gözümden kaçmış bir de ultimate sürümü var ama o kadar vermeli miyim yoksa gold mu alayım ?

Ubisoft'un sitesinde öyle görünüyor, AC3 Remastered ve AC Liberation Remastered isimli iki oyun daha dahil.

Steam'de de böyle mi bilmiyorum, ama böyle olmalı mantıken.
Steam'de de varmış: https://store.steampowered.com/app/937890/Assassins_Creed_Odyssey__Season_Pass/

SEZON KARTI içeriğinde her biri üç indirilebilir bölümden oluşan iki yeni büyük yan hikaye bulunuyor:
- LEGACY OF THE FIRST BLADE (İLK KILIÇDARIN MİRASI): Gizli Kılıcı ilk defa kullanan efsane savaşçının omuz başında tarihin akışını değiştirmek için dövüş.
- THE FATE OF ATLANTIS (ATLANTİS'İN KADERİ): Efsanevi batık şehrin sırlarını keşfetmek için tanrısal yaratıklara meydan oku.

SEZON KARTI içeriğinde ayrıca:
- Oyunlar: Assassin's Creed III REMASTERED ve Assassin's Creed Liberation REMASTERED
- Bonus görev The Secrets of Greece'e (Yunanistan'ın Sırları) ilk günden erişim
Çok iyi bir haber verdiniz hocam çünkü AC3 Remastered oyununu da satın alacaktım, serinin tamamını alacağım aslında sadece sürüm farklılıklarını sormak için konu açıyordum.

@197823 https://store.epicgames.com/tr/p/assassins-creed-odyssey--deluxe-edition

Şurada gözüküyor Deluxe'ın içeriği. 2 tane zırh 1 tane de gemi görünümü veriyor. Biraz da XP boost vs.

Ultimate'ta da Gold'un üzerine bunlar ekleniyor. 13 TL çok büyük fark değil ama ben şahsen anlamsız buluyorum böyle item veren sürümleri. Zaten 1-2 saat içerisinde yenileri bulununca anlamsızlaşacaklar.

Geri
Yukarı