Assassin's Creed Odyssey Sürekli Yükleme İşareti Çıkıyor ve Oyun Donuyor

Eren Özkan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ac Odyssey aldım Türkçe yamayı da kurdum fakat oynayamıyorum. Resimdeki gibi sol altta yükleme ekranı oluyor 2 adım atıyorum yükleme ekranı geliyor ama kamerayı sağa sola çevirebiliyorum, menülere girebiliyorum fakat neden böyle oluyor bilmiyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

PC özellikleri:
  • GTX 970
  • RAM 8
  • Intel(r) Core(tm) i5-4690K CPU
  • 3500 MHz,

acc.png

Dostum ramdan kaynaklı olabilir bence. 8 gb ram yetmiyordur. Eğer deneyebilirsen 16 gb ramlı bir pcde dene. Ayrıca çift kanal olmasına dikkat et. Birde sendeki ram 4x2 şeklinde mi yoksa tek 8 gb mi.

Yani şöyle diyim ben oyunu nerdeyse 1 sene önce aldım yamayı bekledim nadir 4 5 ayda bir girdim ilk girdiğimde sıkıntı yoktu uzun bi süreden sonra girdim acayip kastı hemen çıktım sonra yamanın çıkışına yakın yani 1 bucuk ay önce girdim sorun yoktu yama çıktı kurdum hala bi sıkıntı yoktu sonradan başladı

Merhaba arkadaşlar. AC Odyssey aldım Türkçe yamayı da kurdum fakat oynayamıyorum. Resimdeki gibi sol altta yükleme ekranı oluyor 2 adım atıyorum yükleme ekranı geliyor ama kamerayı sağa sola çevirebiliyorum, menülere girebiliyorum fakat neden böyle oluyor bilmiyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

PC özellikleri:
  • GTX 970.
  • RAM 8.
  • Intel(r) Core(tm) i5-4690K CPU.
  • 3500 MHz,

Eki Görüntüle 443066

Sorunu çöze bildiniz mi şu an bende de aynı sorun varda.

Geri
Yukarı