Çözüldü Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shisui28

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda ACO indirdim ve Animus Projesi'nin yapmış olduğu Türkçe yamayı indirmek istiyorum fakat Ubisoft\Ubisoft Game Launcher dosyasına girdiğimde Assassin's Creed Odyssey'i bulamıyorum ve Türkçe yamayı kuramıyorum.

Nasıl hallettiniz ben de merak ettim? Ben de Epic üzerinden indirdim oyunu Türkçe yamayı da indirdim fakat kurmak istemiyorum çünkü dediğiniz klasörde değil oyun

Epic üzerinden kurduğun için orada değil zaten dediğim gibi Uplay üzerinden tekrar kurman gerekiyor. Uplay'de dosya doğrulama olmadığından sıfırdan yüklemen lazım.

yok onu yapacağım zaten arkadaş çözdüm demiş ya epic ten indirdiği halde onu merak ettim nasıl yapmış diye. Sildim oyunu tekrar yüklüyorum ubisoft üzerinden

@Chitoge Kirisaki rica etsem nasıl hallettiğini anlatabilir misin? Oyun çok büyük tekrar tekrar indirmek istemiyorum. Ubisoft Game Launcher'da da Games klasörü gözükmüyor.

Hocam ben de bilmiyorum maalesef. Sürekli hata verdi ama oyuna girince yama olmuştu. Uzun zaman geçtiği için ne yaptığımızı hatırlamıyorum.

Oyunu C:\program Files\Epic Games içinden alıp
C:\program files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games içine attım Epic'ten kurmuştum Games klasörünü de kendim oluşturdum ysms dosyalarını da oyunun klasörünün içine atıp kurdum Türkçe olarak açıldı.

Geri
Yukarı