Assassin's Creed Odyssey Türkçe yama önerisi

MrSheriff

Decapat
Herkese selam umarım keyfiniz ve sağlığınız yerindedir. Biliyorsunuz ki Assassin's Creed Odyssey hikayesi bakımından anlaşılması gereken bir oyun çokça aslında tercih var ve bazı görevlerde puzzle tekniği kullanılmış Origin'si normal oynadım ingilizcem ile elimden geldiği kadar çevirdim ve dış çeperden kabaca konuyu anladım fakat Odyssey daha ilgi çekici benim için ve konuyu tam anlamak istiyorum sizin herhangi bir yerden ücretsiz Türkçe yama öneriniz var mıdır? (Not: Animus projesi dışında) Şimdiden teşekkürler ilginize sağlıkla kalın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım peki konu dışı bir şey soracağım sizce kassandra mı oynanmalı yoksa alexios mu görünüm ve cinsiyet açısından farklı bir şey var mı özelliktir ekipman falandır.
Herhangi bir değişiklik yok. İstediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Ancak oyun çıkmadan önce yapımcılar hikayeyi Kasandra karakteri üzerine kurduklarını ve daha sonra kadın ya da erkek seçimini eklediklerini belirtmişlerdi. Bu nedenle ben kadın karakter olarak oynadım oyunu mesela.

Açıklama linki

Merhaba, konuyu hortlatmış olacağım ama neden animus projesi hariç öneri istediniz? Oyunu satın aldım. Ben de sizin gibi Türkçe yama bakınıyordum, çevirileri vasat mı?

Herhangi bir değişiklik yok. İstediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Ancak oyun çıkmadan önce yapımcılar hikayeyi Kasandra karakteri üzerine kurduklarını ve daha sonra kadın ya da erkek seçimini eklediklerini belirtmişlerdi. Bu nedenle ben kadın karakter olarak oynadım oyunu mesela.

Açıklama linki
Her ne kadar Kassandra üzerine kurulmuş olsa da, bazı diyalog ve sahnelerde çok absürt kaçtığını fark edeceksiniz. O noktada Alexios'un eksikliği hissediliyor aslında ama farkına varmayabilirsiniz, kendinizi oyuna kaptırdıysanız eğer :)
Bir de ben sonradan bir araştırma yaptım bu konu hakkında, gerçekten bu tarz söylemler dolaşmıyor değil ortalıkta.
Zaten oyunun kapak fotoğrafında Alexios var. Az çok anlaşılıyor oradan. Bence geri adım atmış olabilirler bu konuda. Emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı