Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama

manipulation

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar internette biraz keşfe çıktım yama için. Birkaç tane site buldum ama kimse o sitelerdeki deneyimlerini belirtmemişti. Pek fazla güvenemedim açıkçası. Sizin yaptığınız bir yama varsa bu oyunla ilgili bana da ulaştırabilir misiniz? Güvenilir bir site olsun. Bu arada oyunu Steam`den aldım. İlgilenirseniz sevinirim 🙂. Bu metni ne zaman okudunuz bilmiyorum, o yüzden iyi akşamlar ya da iyi günler.

Arkadaşlar internette biraz keşfe çıktım yama için. Birkaç tane site buldum ama kimse o sitelerdeki deneyimlerini belirtmemişti. Pek fazla güvenemedim açıkçası. Sizin yaptığınız bir yama varsa bu oyunla ilgili bana da ulaştırabilir misiniz? Güvenilir bir site olsun. Bu arada oyunu Steam`den aldım. İlgilenirseniz sevinirim 🙂. Bu metni ne zaman okudunuz bilmiyorum, o yüzden iyi akşamlar ya da iyi günler.
Ben Animus Projesi'nin yaması ile oynadım. Gayet iyiydi.

Ben Animus Projesi'nin yaması ile oynadım. Gayet iyiydi.
Ücretli mi ?

Ben bunu kullandım sıkıntı yoktu.

Ya arkadaşlar bende bir sıkıntı çıktı. Yamayı indiriyorum ama dosyayı ne zaman açsam tekrar aynı dosyayı bir daha yüklüyor. Bu problem sizin de başınıza gelen bir problem miydi?
Benim başıma gelmedi. Messenger'dan yazabilirsin Animus'a, 20dk içinde cevap veriyorlar genelde.

Geri
Yukarı