Assassin's Creed Odyssey vs Valhalla

Yer
North Memphis
Dostlar biliyorsunuz ki Origins, Odyssey ve Valhalla birbirine oldukça benzer oyunlar. Hikaye olarak da bir bağlantıları yok. Hangisini önerirsiniz. Canım bayağı RPG Assassin's Creed oynayasım çekti. Daha önce Odyssey oynamıştım ama bitirmeden sildim. Korsandı zaten. Şimdi para verip almayı düşünüyorum. Hem bu sayede bitirene kadar oynarım.

Hocam ben satın alıp oynadım 3 güne dayandı ve en son sıkılıp bıraktım Valhalla nasıl bilmiyorum ama genel anlamda daha iyi olduğu söyleniyor .

Oyun olarak Valhalla, AC olarak Odyssey'i tercih ederim. Odyssey'deki geliştikçe verdiği tatmin hissi çok güzel.

Dostlar biliyorsunuz ki Origins, Odyssey ve Valhalla birbirine oldukça benzer oyunlar. Hikaye olarak da bir bağlantıları yok. Hangisini önerirsiniz. Canım bayağı RPG Assassin's Creed oynayasım çekti. Daha önce Odyssey oynamıştım ama bitirmeden sildim. Korsandı zaten. Şimdi para verip almayı düşünüyorum. Hem bu sayede bitirene kadar oynarım.

Assassin's Creed Odyssey'i dün bitirdim. AC 2 gibi serinin çok övülen oyunlarında inanılmaz sıkılan ve o oyunları balon bulan ben, bu oyunda inanılmaz keyif aldım. Yaptığım her şey bana çok zevk verdi. Kassandra karakteri tek başına bir dünya benim için. Valhalla aldım 1 ay sonra ona başlayacağım. Size tavsiyem Valhalla almanız. Odyssey indirimde çok uygun fiyatlara alınıyor. Yüksek fiyatlardayken almanızı tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı