Assassin's Creed Odyssey'de savaştayken can dolmuyor

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Normalde saklanınca veya sürekli saldırı yaparken canım sürekli doluyordu. Ama savaşta saklanamıyorum çünkü kimseye saldırmasam bile onlar gelip saldırıyor. Ve saldırırken de canım hiçbir türlü dolmuyor. Kaçarken de dolmuyor. Birkaç siteye baktım ve çok güçlü silah kullandığın için olabilir demişler. Ama silahım levelimle aynı ve güçlü olduğuna dair herhangi bir işaret vs. yok. Savaşırken maalesef tek canla savaşmak zorunda kalıyorum. Canımın dolmasını nasıl sağlayabilirim?

Sparta vs athena savaşı diyorsan saklanamazsın. Mezbur skill kullanman gerek. Ama kale, mağara ya da diğer etkinliklere daldıysan bir şekilde saklanabilirsin.

Skill haricinde yapamıyor muyum?
Oyunda onarma yok.
Alttaki yazı hiç hoş olmadı ama.

Neden?
Düşmana vurdukça ( baf ) can toplarsın, silah ve teçizatını kontrol et ( Gear).

Evet normalde vurdukça can geliyordu ama savaşta hiç durmadan vursam bile gelmiyor.

Kardeşim engrave ile o sorunu cözebilirsin. Sorun değil aslında. Öyle bir şey sadece pasif yetenek puanı ile veya engrave ile edinilir. Tüm söylenenleri boş ver ben sana her açıdan yardımcı olayım. Yarın sana bir ekran görüntüsü atayım daha net anlarsın. Oyunda neredeyse 180 saatim oldu yok yok neredeyse.

İnternetten engrave'nin ne olduğuna baktım ve yanlış değilse gravür (eşyalara ekstra özellik ekleme) olduğunu gördüm. Onları çoğunlukla suikast için geliştirdim.
Bug, olmasın oyun da.
Ara sıra bug, yapabiliyor.

7-8 kere ölüp tekrar savaşa girdim. Herhalde bug değildir.
Kardeşim engrave ile o sorunu cözebilirsin. Sorun değil aslında. Öyle bir şey sadece pasif yetenek puanı ile veya engrave ile edinilir. Tüm söylenenleri boş ver ben sana her açıdan yardımcı olayım. Yarın sana bir ekran görüntüsü atayım daha net anlarsın. Oyunda neredeyse 180 saatim oldu yok yok neredeyse.

Ekran görüntüsü almadan şimdi anlatma imkanınız varsa anlatabilir misiniz? Oyuna çok sinir oldum savaşı bitirmek istiyorum.

Biriyle kapışırken (savaş veya teke tek farketmez) canınız dolmaz. Vuruş başına can çalma ve can emme özellikli yetenek,engrave veya silah bulundurmadığınız sürece can dolmaz. Savaş biter veyahut meçhul olursan(kurtulmak) o zaman can kendini doldurur. Bunun için özel bir engrave gerekiyor ve ben telden bunu gösteremiyorum. Yarın açıklarım.

İnternetten engrave'nin ne olduğuna baktım ve yanlış değilse gravür (eşyalara ekstra özellik ekleme) olduğunu gördüm. Onları çoğunlukla suikast için geliştirdim.

7-8 kere ölüp tekrar savaşa girdim. Herhalde bug değildir.

Ekran görüntüsü almadan şimdi anlatma imkanınız varsa anlatabilir misiniz? Oyuna çok sinir oldum savaşı bitirmek istiyorum.
Dostum LoL oynuyorsan bilirsin. Can çalma mevzusunu. Aynı sistem benim bahsedeceğim şey. Sorun şu ki sen bu iteme ulaşman şu an için zor ve ben alternatifine bakmam lazım bilgisayar başında değilim. Alternatif yol öneremiyorum bu yüzden.

Biriyle kapışırken (savaş veya teke tek fark etmez) canınız dolmaz. Vuruş başına can çalma ve can emme özellikli yetenek, engrave veya silah bulundurmadığınız sürece can dolmaz. Savaş biter veyahut meçhul olursan(kurtulmak) o zaman can kendini doldurur. Bunun için özel bir engrave gerekiyor ve ben telden bunu gösteremiyorum. Yarın açıklarım.

Eğer dediğinizi doğru anladıysam yarına gerek kalmaz. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı