Assassin's Creed Odyssey'de savaştayken can dolmuyor

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Normalde saklanınca veya sürekli saldırı yaparken canım sürekli doluyordu. Ama savaşta saklanamıyorum çünkü kimseye saldırmasam bile onlar gelip saldırıyor. Ve saldırırken de canım hiçbir türlü dolmuyor. Kaçarken de dolmuyor. Birkaç siteye baktım ve çok güçlü silah kullandığın için olabilir demişler. Ama silahım levelimle aynı ve güçlü olduğuna dair herhangi bir işaret vs. yok. Savaşırken maalesef tek canla savaşmak zorunda kalıyorum. Canımın dolmasını nasıl sağlayabilirim?

Dostum LoL oynuyorsan bilirsin. Can çalma mevzusunu. Aynı sistem benim bahsedeceğim şey. Sorun şu ki sen bu iteme ulaşman şu an için zor ve ben alternatifine bakmam lazım bilgisayar başında değilim. Alternatif yol öneremiyorum bu yüzden.

Evet eşyalara özellik eklerken vuruş başına can çalma ve vuruş başına adrenalin gibi bir şeyler görmüştüm. Bulabilirsem onları eklemeyi deneyeceğim.

Düşmanın ilk vuruşunu q tuşu ile karşılamak avantaj sağlayacaktır ( ama ilk vuruş ikincisi değil ) .
Ben cahilim arkadaş 99 level+15 master level .

Şimdilik sen can yenileyen kabiliyeti edin ve 1 adrenalin bedeli karşılığında canının arada bir miktar doldur.

Assassin's Creed  Odyssey Screenshot 2021.10.20 - 20.52.09.93.png

Amazon Setin set özelliği kardeşim. Amazon setinin 5 parçası üstüne giyilince gördüğün pasif etki kazanılıyor. Bu seti kazanmanın yolu ise "Kültün Kahramanları" adlı görev. Yani belli bir kült grubunun üyelerini öldürünce onların her birinden bu setin bir parçası düşüyor. Tüyo da vereyim sana. Bu setten herhangi bir parçayı edinirsen şayet bu setin gravürünü öğrenmiş oluyorsun ve bunu da demirci de uygun bir parçaya işletiyorsun. Ama %5 olmaz. Daha düşük olur. Bu kültü avlamak için de level gerekiyor. Sormak istediğin her şeyi sorabilirsin bu arada. Kabus modunda tüm bosslara tek atabiliyorum. Build önerisi veya farklı bir şey istersen yaz bana. @oylesine1i

Son düzenleme:
Şimdilik sen can yenileyen kabiliyeti edin ve 1 adrenalin bedeli karşılığında canının arada bir miktar doldur.

Eki Görüntüle 1194021
Amazon setin set özelliği kardeşim. Amazon setinin 5 parçası üstüne giyilince gördüğün pasif etki kazanılıyor. Bu seti kazanmanın yolu ise "kültün kahramanları" adlı görev. Yani belli bir kült grubunun üyelerini öldürünce onların her birinden bu setin bir parçası düşüyor. Tüyor da vereyim sana. Bu setten herhangi bir parçayı edinirsen şayet bu setin gravürünü öğrenmiş oluyorsun ve bunu da demirci de uygun bir parçaya işletiyorsun. Ama %5 olmaz. Daha düşük olur. Bu kültü avlamak için de level gerekiyor. Sormak istediğin her şeyi sorabilirsin bu arada. Kabus modunda tüm bosslara tek atabiliyorum. Build önerisi veya farklı bir şey istersen yaz bana. @oylesine1i
Daha 9 levelim :) bu levelde yapabileceğim herhangi bir şey olduğunu sanmıyorum. Şu anlık benim için ilk savaş olan atina sparta savaşını nasıl kazanabileceğim önemli. Bir de AC Odyssey hakkında başka konu açarsam sizi etiketleyebilir miyim?
İlk defa oyunların yüklenme ekranında verilen bilgilerin işe yaradığını gördüm. Yüklenme ekranında oyunun zorluğunu istediğin zaman değiştirebilirsin yazıyordu. Ben de zorluğu kolaya aldım ve sonuç.
1634754216333.png

Son düzenleme:
Daha 9 levelim :) bu levelde yapabileceğim herhangi bir şey olduğunu sanmıyorum. Şu anlık benim için ilk savaş olan atina sparta savaşını nasıl kazanabileceğim önemli. Bir de AC Odyssey hakkında başka konu açarsam sizi etiketleyebilir miyim?
İlk defa oyunların yüklenme ekranında verilen bilgilerin işe yaradığını gördüm. Yüklenme ekranında oyunun zorluğunu istediğin zaman değiştirebilirsin yazıyordu. Ben de zorluğu kolaya aldım ve sonuç.
Eki Görüntüle 1194069
Daima senin leveline indirgenmesi en güzeli. Eki Görüntüle 1194088
Bence etiketlemelisin :) Çünkü illaki yardıma ihtiyacın olur bu oyunda.
79M Damage Odyssey2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı