Çözüldü Assassin's Creed Origins 5700 XT sistemde FPS düşüşü yaşıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar AC Origins'i Very high ayarlarda oynuyorum fakat oyun içinde sürekli bir drop var. Bu kalabalık içine girdiğimde daha çok artıyor. Odyssey'de böyle bir sorun yaşamadım. Ayarlarda 165 Hz. Ve sınırsız FPS seçili. V-Sync kapalı. Oyun içi değerler şu şekilde:

IMG_20211129_200645.jpg

Sistemim ise: 5700 XT, R5 3600, 16 GB RAM, 750W High Power Gold PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı şekilde 16 RAM, R3 3100 ve GTX 1650 Super sistem ile Very High ayarlarda bile çok iyi FPS'ler almama rağmen çok saçma droplar yaşadım. Anlık işlemci kullanımı aşırı derecede artıyor ve FPS yerlerde geziyor. Ufak bi araştırma yaptım ve foruma da konu açmıştım, Origins'de genel bir problem var. İşlemci kullanımı üst segment işlemcilerde bile problem yaratıyor. Oyun maalesef sorunlu.

Hocam aynı şekilde 16 RAM, R3 3100 ve GTX 1650 Super sistem ile Very High ayarlarda bile çok iyi FPS'ler almama rağmen çok saçma droplar yaşadım. Anlık işlemci kullanımı aşırı derecede artıyor ve FPS yerlerde geziyor. Ufak bi araştırma yaptım ve foruma da konu açmıştım, Origins'de genel bir problem var. İşlemci kullanımı üst segment işlemcilerde bile problem yaratıyor. Oyun maalesef sorunlu.
Yani çıkalı kaç yıl olmuş hala update ile optimizasyonu düzeltmemişler öyle mi? Klasik Ubisoft o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı