Çözüldü Assassin's Creed Origins çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BAyeek

Femtopat
Daha fazla  
Assassin's Creed Origins'i Epic Games'den satın aldım fakat oyunu 10 dakika oynadıktan sonra oyun ubiosf Connect'in verdiği hata raporuyla çöküyor. Bunun çözümünü bulan var mıdır acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Assassin's Creed Origins'i Epic Games'den satın aldım fakat oyunu 10 dakika oynadıktan sonra oyun ubiosf Connect'in verdiği hata raporuyla çöküyor. Bunun çözümünü bulan var mıdır acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem özellikleriniz nedir?
Process Monitor ile rapor paylaşın.

Sistem özellikleriniz nedir?
Process Monitor ile rapor paylaşın.

buyrunuz Process Monitor raporu ve sistem özelliklerim burada

İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor 3.85 GHz
RAM: 8,00 GB
Ekran Kartı : Nvidia GTX 1060 GB
Karşınıza gelen hata ekranında yazar.
ya hata ekranında sadece assassins creed origins birden oyundan atıp çöktü yazıyor sadece oyunu silip geri de kurdum ama uplay denilen sistem arıza çıkarıyor baya hayır bundan önce ac:eek:ddysey de oynadım bir sıkıntı yoktu oyun gayet güzel çalışıyordu.

Ben şöyle çözdüm bilgisayarımın BIOS'unu güncelledim ve hiçbir sorun kalmadı. Sizde deneyin belki işe yarar.
Bir deneyeyim, umarım çözülür. Fakat daha önce bios güncellemesi ya da yazılımsal işlem diyeyim bilgisayarda hiç yapmadım. Basit anlatımı olan bir video biliyor musunuz? Ayrıca bilgisayar daha yeni, yine de güncelleme gerekir mi acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı