Assassin's Creed Origins ve Odyssey oynamadan Valhalla oynanır mı?

Daha fazla  
Son 3 Assassin's Creed oyunum kaldı fakat bir başlamaya nasip olmadı artık başlayayım diyorum fakat sistemim Assassin's Creed Origins ve Odyssey oyunlarında darboğaz yapıyormuş. (i5 9400F GTX 1660 Super 1x16 RAM) bir de oyun Level kastırmaya zorluyormuş ama herhalde Valhalla'da böyle bir şey yokmuş. Gelelim asıl sorularıma

1-Bu oyunları oynamadan Valhalla'ya geçsem zorlanır mıyım?
2-Oyunun başta öğreticisi var mı
3-Hikayeden eksiğim olur mu? (Herhalde layla diye bir abla varmış onun hikayesi veya başka hikayeler sorun eder mi?) Yardımcı olursanız sevinirim.

Yani direk AC Valhalla'dan başlasam kontroller konusunda ve hikaye konusunda sorun yaşamam o zaman?
Hikayeler birbirinden bağımsız. O yüzden AC Valhalla'dan başlamak sorun olmaz. Kontrollere de oyunun kendi özelliklerinden bakabilirsin. Pek bir fark olacağını sanmıyorum. Yıllardır süregelen klasik kontrollerdir büyük ihtimalle.

Peki bu Level kasma olayını duydum. Çok sıkar mı AC Origins veya Odyssey?
Origins oynamadım ancak Odyssey'deki seviye kasma olayı beni hiç sıkmadı. Yavaş yavaş zırhını, özelliklerini geliştiriyorsun. Oyundaki ilerleyişini kendin yavaş yavaş görüyorsun. Oldukça iyi bir sitem bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı