Assassin's Creed oyun önerisi

covanni

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Steam'de AC serisi indirime gitmiş. Bu seriden sadece 2 ve Brotherhood'u oynadım, beğendim tabii ki ama öyle mükemmel diyemedim. Ondan sonra çıkan hiçbir AC oyunu oynamadım. 50 TL bütçem var ve aklımda Black Flag ile Origins var. Hangisini önerirsiniz? Başka önerilere de açığım teşekkürler şimdiden.

İyi günler arkadaşlar. Steam'de AC serisi indirime gitmiş. Bu seriden sadece 2 ve Brotherhood'u oynadım, beğendim tabii ki ama öyle mükemmel diyemedim. Ondan sonra çıkan hiçbir AC oyunu oynamadım. 50 TL bütçem var ve aklımda Black Flag ile Origins var. Hangisini önerirsiniz? Başka önerilere de açığım teşekkürler şimdiden.

Black Flag gemi savaşlarıyla geçiyor genellikle severseniz alın ama hikayesini beğenmedim. Origins'i almanızı şiddetle tavsiye ederim.

Epic Games'ten kupon ile AC Odyssey Deluxe Edition'ı 23 liraya almıştım. Eğer acelen yoksa epic indirimlerini bekle AC Odyssey al. Ben beğendim güzel oyun.

Assasins'c Creed serisi bana göre şahane ve Premium kalitede bir oyun serisidir.
Şahsen Google'dan fotoğraflara baktığım sonuçla söylersem ikisi arasın da seçim yapmak İmkansız.

O Yüzden ikisini de oynamanızı öneririm ben öncelikle Origins hemen ardından hiç vakit kaybetmeden Black Flag eğer sadece birini alacak ve başka hiçbirşey almayacaksanız Black Flag.

Yeni konular

Geri
Yukarı