Assassin's Creed oyunları hangisi alınmalı?

C4ine

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar duymayanlar için Assassin's Creed oyunları bayağı indirime girmiş ve ben içinden bir oyun almak istiyorum en çok Black Flag ya da Syndicate istiyorum sizin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AC 1 den AC 3 e kadar olanları. Ubisoftun güzel bir plot ve hikayeye sahip olan, desmond çevresinde şekillenen ana hikaye. Onu bile doğru düzgün bitiremedi ubisoft. Serinin beyni patrice desilets brotherhood'dan sonra ayrılmasaydı keşke. Neyse buradan sonra oynamaya değer tek oyun black flag o da ac oyunu değil kaptancılık oyunu. Benim için hikaye önemli olduğu için böyle görüşümüm sebebi bu. Başkası için başka şeyler önemlidir o yüzden değişebilir. Yukarda ki gibi mesela parkur seviyorsan unity syndicate oynayabilirsin.

AC 1'den AC 3'e kadar olanları. Ubisoft'un güzel bir plot ve hikayeye sahip olan, desmond çevresinde şekillenen ana hikaye. Onu bile doğru düzgün bitiremedi Ubisoft. Serinin beyni patrice desilets Brotherhood'dan sonra ayrılmasaydı keşke. Neyse buradan sonra oynamaya değer tek oyun Black Flag o da AC oyunu değil kaptancılık oyunu. Benim için hikaye önemli olduğu için böyle görüşümüm sebebi bu. Başkası için başka şeyler önemlidir o yüzden değişebilir. Yukarıda ki gibi mesela parkur seviyorsan Unity Syndicate oynayabilirsin.

Oynadım onları.

Assassin's Creed Odyssey bu oyun bayağı bir güzel.
Assassin's Creed Unity buglarını düzelttilerse.
Assassin's Creed Valhalla Epic'de 160'a düşüyordu kuponla 100 TL veya altına alabilirsen al.
Assassin's Creed Syndicate.

Geri
Yukarı