Assassin's Creed oyunu önerisi

Bana kalırsa da Odyssey çok sıkıcı bir oyun. Bu sadece benim görüşüm.

Düzenleme: Ya arkadaş bu sadece benim görüşüm diyorum oyunu sevmedim diyorum yine gülüyorlar. Fark ettiyseniz forumdaki en toksik kişilerdensiniz.
Hocam güldüğüm şey Origins gibi bayık bir oyunu Odyssey gibi güzel bir oyundan üstün görmeniz.

Origins oynamadım bilmiyorum ama ben de Odyssey'i önermiyorum. Özellikle bu oyuna Witcher 3'ten güzel diyenler vardı. Level atlama hilesi yapmama rağmen oyunun ana görevleri bile o kadar sıktı ki. İlk 10-15 saati gerçekten çok güzel bir oyun ancak sonra her şey birbirini takip ediyor. Görevler şu hale geliyor "Git şurada 5 tane komutan var. Her birinin birbirine uzaklığı 8000m. Hepsini öldür sonra yanıma gel bir tane daha buna benzer görev vereyim". Oyunun %60-70 kadarını bitirdim ancak yarım bıraktım bir daha döneceğimi sanmıyorum.

Odyssey diyenleri dinleme. Oyunun combat sistemi, gizlilik sistemi aşırı kötü. Hikayesi de kötü ve uzun sırf uzatmak için ekstra bir şeyler yapmaya çalışmışlar. Gizli gitmeye çalıştığınızda da tekte Assassinate edemediğiniz için hep fark ediliyorsunuz. Ayrıca oyunda "Assassin's Creed" ile ilgili hiçbir şey yok. Önerim Origins alman. Bitirdim ve Odyssey'den kat kat daha iyi bir oyun.

İkisi de ayni oyun sadece farkli yerde geçiyor bence. AC fanıyım bu arada.

Origins oynamadım bilmiyorum ama ben de Odyssey'i önermiyorum. Özellikle bu oyuna Witcher 3'ten güzel diyenler vardı. Level atlama hilesi yapmama rağmen oyunun ana görevleri bile o kadar sıktı ki. İlk 10-15 saati gerçekten çok güzel bir oyun ancak sonra her şey birbirini takip ediyor. Görevler şu hale geliyor "Git şurada 5 tane komutan var. Her birinin birbirine uzaklığı 8000m. Hepsini öldür sonra yanıma gel bir tane daha buna benzer görev vereyim". Oyunun %60-70 kadarını bitirdim ancak yarım bıraktım bir daha döneceğimi sanmıyorum.
Aynen öyle. Ben de diyorum her zaman "hahaha" emojisi falan atıyorlar.

Yakın bir zamanda hem origins hemde odysseyi bitirmiş biri olarak şunu söylemek istiyorum; odyssey daha güzel ancak gereksiz uzun olmuş yan görevlerden ana görevlere odaklanmak güç oluyor.

Geri
Yukarı