Assassin's Creed Revelations vs. Brotherhood

Hocam ben tüm acleri oynadım şöyle söyleyeyim eğer hikaye istiyorsan 2 ve devamlarına bakacaksın ama eğer açık dünya oynanış grafik diyorsan AC Odyssey Valhalla gibi yeni oyunlara bakabilirsin.

Nasıl var? Varsa nerede hocam söyleyebilir misiniz? Yanlış anlamayın ben bulamadım da.

Eki Görüntüle 1443640

Hocam Assassin's Creed Unity var mı kütüphanenizde? Eğer yoksa onu alın derim çok iyi oyundur.

Bu arada Witcher 3'ü GOTY almama gibi bir hata yapmayın benim gibi. 3 lira farka sanırım 18 liralık DLC geliyor.
Hocam en son görmüştüm 1 ay geçti üzerinden şu an Windows'da değilim geçince yine bakarım yanlış görmüşte olabilirim kusura bakmayın.

Yukarıda belirtmiştim tekrar yazayım GeForce GTX 560 AMD Phenom X4 925 8 GB RAM.

Maalesef hocam, AC Unity kaldırmıyormuş. Fakat aşağıya bıraktığım testten daha güncel bir oyun olan AC Syndicate GTX 560 testini izleyebilirsiniz. Size göre o FPS yetiyorsa onu alın bir de AC 2 alırsınız. Witcher 3 GOTY almayı unutmayın bu arada :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben tüm acleri oynadım şöyle söyleyeyim eğer hikaye istiyorsan 2 ve devamlarına bakacaksın ama eğer açık dünya oynanış grafik diyorsan AC Odyssey Valhalla gibi yeni oyunlara bakabilirsin.

Güzel gözüküyor hocam fakat Steam'de mevcut olan bir oyun değil sanirsam Epic Games üzerinden satış var şu an indirimde mevcut değil 270TL vermeyi düşünmüyorum sanırım yerel fiyatlandırma olmuyormuş AC oyunlarında açık dünya güzel olurdu Odyssey bakacağım fakat Unity de fena olmazdı eğer sistemim yetiyor ise ikisinde bakmak isterim.

Maalesef hocam, AC Unity kaldırmıyormuş. Fakat aşağıya bıraktığım testten daha güncel bir oyun olan AC Syndicate GTX 560 testini izleyebilirsiniz. Size göre o FPS yetiyorsa onu alın bir de AC 2 alırsınız. Witcher 3 GOTY almayı unutmayın bu arada :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam sağlık olsun bu devirde PC almak zor bakacağız artık 😃

Güzel gözüküyor hocam fakat Steam'de mevcut olan bir oyun değil sanirsam Epic Games üzerinden satış var şu an indirimde mevcut değil 270TL vermeyi düşünmüyorum sanırım yerel fiyatlandırma olmuyormuş AC oyunlarında açık dünya güzel olurdu Odyssey bakacağım fakat Unity de fena olmazdı eğer sistemim yetiyor ise ikisinde bakmak isterim.

Evet hocam, maalesef ülkenin durumlar belli. Yanlış anlamayın küçük görmek için değil kesinlikle, fakat RX 560 gibi bir kart bile AC Odyssey'i zor açıyorken maalesef 5-10FPS oynarsınız. Ama AC'nin eski oyunlarının bana kalırsa grafiği sorun olmaz bile. Zaten çok kötü değil, ve hikayeye dalınca fark etmiyorsunuz bile.

Hocam Unity pek önermiyorum hikayesi bence berbat buglar desen bol bol belki şu an düzeltmişlerdi ama ben oynadığımda düz yolda parkur yaparken binaların içine falan giriyordun.

Hocam Unity pek önermiyorum hikayesi bence berbat buglar desen bol bol belki şu an düzeltmişlerdi ama ben oynadığımda düz yolda parkur yaparken binaların içine falan giriyordun.

Zaman geçtikçe düzelttiklerini fakat artık geç olduğunu diyenler var gene de Brotherhood almayı tercih ettim teşekkür ederim herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı