Assassin's Creed Serilerinin Kötü Olması

Arkadaşlar bu AC oyunların neresini beğeniyorsun ben anlamıyorum. Oynamasi ugrastici, çabuk ölüyorsun daha bir sürü sıkıntı var ve Assassin's Creed serileri bayıyor, gerçek çok zaman istiyor bitirmek için. Hikayelerini de sevmiyorum.

Aslında güzelde çok tekrara düşüyor galiba odeyseyde 20 seviye mi emin değilim 20'den sonra saldım.

Arkadaşlar bu AC oyunların neresini beğeniyorsun ben anlamıyorum. Oynamasi ugrastici, çabuk ölüyorsun daha bir sürü sıkıntı var ve Assassin's Creed serileri bayıyor, gerçek çok zaman istiyor bitirmek için. Hikayelerini de sevmiyorum.
Kalitesiz olduklarını bende kabul ediyorum fakat oynaması uğraştırıcı ve çabuk ölüyorsun ne demek ya? Hayatımda bundan daha komik çok az eleştiri görmüşümdür. Oyun dediğinde çabuk öleceksin ve uğraştıracak ki bir mücadele hissi versin ve sende keyif al.

Ezio üçlemesi dışında hiçbirini sevemedim çok tekrar ediyor gibi.

Al benden de o kadar. Altair ve Ezio ile gerçekten adem elması muhabbeti ve suikastçiler vb bir altyapı vardı. Sonra yavaş yavaş kaybettiler, kaybettirdiler o havayı. Üyelikler sayesinde gelen AC Valhalla, Origins gibi oyunlarının hiçbirine elimi sürmedim sıkılacağımı bilerek. Ben Ezio, Altair ve onların kostümleriyle beraber sahip oldukları karizmaya sahip bir assasin daha görmedim.

Oyun beğenmeme nedenlerinize hayran kaldım.

Geri
Yukarı