Assassin's Creed Serilerinin Kötü Olması

Oyunu aksiyonu, oynanışı sıkıcı mı arkadaşlar? Gerçekçi vuruş hissiyatı var.

Ubisoft açıkçası vuruş hissiyatını çok beceremiyor ya da ne verseler millet yediği için geliştirmiyor. Ben yakın zamanda Ghost of Tsushima oynarken ki kılıç vuruş hissiyatını görünce Assassin's Creed serisindeki hissiyatların hissiyat bile olmadığına kanaat getirdim 😄 Ghost of Tsushima'da şiir gibi kılıç kullanıyor karakter.

Ubisoft açıkçası vuruş hissiyatını çok beceremiyor ya da ne verseler millet yediği için geliştirmiyor. Ben yakın zamanda Ghost of Tsushima oynarken ki kılıç vuruş hissiyatını görünce Assassin's Creed serisindeki hissiyatların hissiyat bile olmadığına kanaat getirdim 😄 Ghost of Tsushima'da şiir gibi kılıç kullanıyor karakter.
Yok 1, 2, 3 oyunlarının ki çok güzel hissiyatı.

AC oyunları temel de çok benzese de farklılıklar çok. AC 3'te aşırı güçlüsünüz, AC Unity de ise 3 darbeye ölmeniz çok normal. AC 2'de saldırılardan kaçmak mümkün, eğlenceli ve oynaması unutana kadar devam et diyor.
Bu serileri oynayan herkes bilir ki bu oyunlardan en az bir tanesi efsanedir.

İlk oyundan başlayarak AC Origins'e uzanan bir maceram vardı. Onu da bitirip gidişatımı sonlandırdım. Nitekim Desmond Miles'ın hikayesinden sonra oyunun suikast mantığından uzaklaştığını gördükçe soğudum. Zaten Ubisoft'un amacı da AC çatısı altında aksiyon oyunları çıkarmak oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı