Assassin's Creed Serilerinin Kötü Olması

Son 3 oyun uğraş gerektiriyor zaten o da oyunun zevkli tarafı, eski oyunlarda böyle bir durum yok. Büyük ihtimalle Stealth oyunlarını sevmediğinden dolayı seriye ısanamamış olabilirsin. Ve merak ettim serideki hangi oyunları oynadında sende böyle bir izlenim bıraktı?

Çatılarda gezinmesi, çatıdan çatıya atlamak, duvarlara tırmanmak, hidden bladele yapılabilecek her şey, veee hikaye... Tabi hikaye konusu ezio üçlemesi ve unity için geçerli. Unity genel olarak sorunlu bi oyundu öyle hatırlıyorum. Şimdi indirimde valhalla aldım. Uzun zaman sonra nasıl hissedicem bilmiyorum ama asla ezionun sesinin, karakterinin, adamlığının, samanlıklara atlayışının, duvarlara tırmanışının, yüksekten atlayıp hidden bladei borgiaların ensesine sokmanın verdiği hissiyatı veremiceğinden eminim..

Son üçlemesinde oyun süresini 100 saat yerine 20 saat yapsalar, her sene oyun çıkaracaklarına en azından 3-4 senede bir oyun çıkarsalar. Nitelik baya bir artar diye düşünüyorum.

Son 3 oyun uğraş gerektiriyor zaten o da oyunun zevkli tarafı, eski oyunlarda böyle bir durum yok. Büyük ihtimalle Stealth oyunlarını sevmediğinden dolayı seriye ısanamamış olabilirsin. Ve merak ettim serideki hangi oyunları oynadında sende böyle bir izlenim bıraktı?

AC 1 2 3.
Hepside aynı, aşırı zor geliyor.

Son üçlemesinde oyun süresini 100 saat yerine 20 saat yapsalar, her sene oyun çıkaracaklarına en azından 3-4 senede bir oyun çıkarsalar. Nitelik baya bir artar diye düşünüyorum.
100 saat baya fazla ,hele oyun zorsa 100 saat 3 katına çıkıyor.bir oyuna 100 saat harcamak istemem çok eğlenceli ve iyi hikayesi yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı