Oyun Assassin's Creed serisi indirimde

İkisini de aldim Steam'deki son paramla.
Kalsin kutuphanede.
Hikaye olarak eksik kalmam umarim. Once Origins oynarim.
Hikaye açısından sorun olmaz. Yan görevleri kendinizi sıkmayacak ve karakterinizi geliştirecek ölçüde yapın. Origin için 60-70 saat, Odyssey için 90-100 saat ayırılır.

2022 Haziran ayında Ubisoft çok güzel bir kampanya yapmıştı(160/240 kupon vardı), o kampanya varken oyun alamayanlar için güzel fırsat olabilir. Hiç belli olmaz Ubisoft da oyunlarına zam yapabilir, sonuçlar bu şirketler kar güdüsüyle çalışıyor.

Black Flag nasıl hala 60 TL olabilir ya, üstelik indirimli hali. Bi' oynayamadım şu oyunu.

Black Flag'e saçma şekilde Ubisoft zam yapıyor anlam veremedim, ilk korsan temalı AC oyunu olmasından dolayı mı anlamadım zamanında ilk çıktığında sevilmedi ama sonrasında çok sevildi oyun.

Black Flag'in fiyatlandırması da acayip saçma. Oyun 70TL'den çıktı oyuna zam geldi 102TL oldu sonra oyunun fiyatını düşürdüler 89TL oldu ve geri 179TL oldu.

Arkadaşlar AC Odyssey gold sürümünü satın alırsanız paketin içinden AC3 Remastered oyunu da geliyor haberiniz olsun, AC3 Remastered oyunu şuan indirimde 90 TL bence güzel bir fırsat.
Screenshot_1.png

Yeni konular

Geri
Yukarı