Assassin's Creed serisi Steam'de %75 indirimde

1686383448872.png

Aynı konunun üçüncü kez açılışı,.

Benim bir konuyu açmadan önce "Dijital Oyun Servisleri" ve "Oyun Haberleri" kategorilerine 10 kere bakıp konu onaylanana kadar sürekli sayfayı yenileyip biri benden önce açtıysa kendi konumu raporlayıp kaldırtmam üzerine benim açtığım konunun aynısının 2 kere daha açılması gerçekten komik bir durum. Daha komiği diğer 2 konuda Steam takıntınız yoksa Gamebillet'ten alın diye konuşuldu zaten. Bu konuda da farklı bir sohbet olmayacak.

Aslında konunun asıl açılış amacı ac valhalla bu fiyata alınır mı sorusunun cevabını merak etmemdi fakat moderatörler sağolsun silmişler.
Bu tarz sorular için şu kategoriye gidebilirsiniz hocam:

Eki Görüntüle 1814670
Aynı konunun üçüncü kez açılışı.

Keşke sadece 3 kez açılmış olsa. Konuyu sadece Assassin's serisi için değil komple Ubisoft indirimleri olarak açmıştım. Ama burada ki sorun bu değil. Steam indirim yapmış doğru ama gamebillet ve Voidu çok daha ucuz. Sırf indirim var diye daha pahalı link atılıyor ve maalesef 2 katına oyun alan arkadaşlarımız oluyor. Hangi konu olursa olsun forumda ki arkadaşların kendileride araştırması gerekir. Çünkü birden çok platfom var ve arada çok büyük indirimler gözden kaçıyor.

Keşke sadece 3 kez açılmış olsa. Konuyu sadece Assassin's serisi için değil komple Ubisoft indirimleri olarak açmıştım. Ama burada ki sorun bu değil. Steam indirim yapmış doğru ama gamebillet ve Voidu çok daha ucuz. Sırf indirim var diye daha pahalı link atılıyor ve maalesef 2 katına oyun alan arkadaşlarımız oluyor. Hangi konu olursa olsun forumda ki arkadaşların kendileride araştırması gerekir. Çünkü birden çok platfom var ve arada çok büyük indirimler gözden kaçıyor.
Bu konuyu görmeme rağmen ben kendim konu açtım hocam bunu söyleyebilirim. Çünkü forumda neresi ucuzsa oradan oynayayım diyen olduğu kadar Steam'ci tayfa da bolca var. Özellikle son 3 oyun Gamebillet'ten alınmalı fakat eski oyunlar fiyat olarak o kadar uçurum farka sahip değil.

Bu konuyu görmeme rağmen ben kendim konu açtım hocam bunu söyleyebilirim. Çünkü forumda neresi ucuzsa oradan oynayayım diyen olduğu kadar Steam'ci tayfa da bolca var. Özellikle son 3 oyun Gamebillet'ten alınmalı fakat eski oyunlar fiyat olarak o kadar uçurum farka sahip değil.

Her koşulda Ubisoft Store zorunluluğu olduğu için Steam olması bir işe yaramıyor. Epic olsa da yine Ubisoft Launcher kullanılacak. Ama bazı oyunlarda sadece Steam tercihi olabilir arkadaşların. EA, Ubisoft, Rockstar yanılmıyorsam kendi Launcher sistemini zorunlu kılıyor.

Her koşulda Ubisoft Store zorunluluğu olduğu için Steam olması bir işe yaramıyor. Epic olsa da yine Ubisoft Launcher kullanılacak. Ama bazı oyunlarda sadece Steam tercihi olabilir arkadaşların. EA, Ubisoft, Rockstar yanılmıyorsam kendi Launcher sistemini zorunlu kılıyor.
Hocam insanlar bunu biliyor fakat yine de Steam'e yöneliyor. Eğer koleksiyoner kafa yapısına sahip değilseniz onların kafa yapısını anlayamazsınız. Yoksa baktığımız zaman Steam'den almanın anlamı olan 2 AC oyunu var biri Origins diğer Odyssey. Çünkü onlar Steam özelliklerini destekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı