Assassin's Creed serisine hangi oyundan başlanmalı?

Assassin's Creed serisini bilgisayarımın izin verdiği kadar yani Black Flag'e kadar oynadım.
Assassin's Creed 1: Hikaye iyi karakter pek konuşmuyor oynanış tekrarlanıyor açık dünya berbat
Assassin's Creed 2: Hİkaye iyi oynanış iyi karakter iyi açık dünya iyi
Assassin's Creed Brotherhood: Assassin's Creed 2'nin devamı hikaye iyi oynanış iyi açık dünya iyi ama 2. oyuna çok benziyor
Assassin's Creed Revalations: Brotherhood ve Revalations'un tarih ve mekan hariç kopyası ancak bu oyunun iyi tarafı 1. oyundaki karakteri düzgün bir oynanış ve grafiklere sahip bir oyunda oynuyoruz
Assassin's Creed 3: Her ne kadar herkese serinin en sönük oyunu olarak görünse de serinin en iyi kötü adamını barındıran oyundur oynanış menü temalar bayağı değişmiş Desmond karakteri ile hikayeyi tamamladığımız gelecekte de geçen oyundur. Ancak oyun bir zaman sonra sonu çok belli olan bir klasik AC oyununa dönüşüyor. Açık dünya yine iyi.
Assassin's Creed Liberation: Sönük ve sıkıcı bir oyun

Assassin's Creed serisini bilgisayarımın izin verdiği kadar yani Black Flag'e kadar oynadım.
Assassin's Creed 1: Hikaye iyi karakter pek konuşmuyor oynanış tekrarlanıyor açık dünya berbat.
Assassin's Creed 2: Hikaye iyi oynanış iyi karakter iyi açık dünya iyi.
Assassin's Creed Brotherhood: Assassin's Creed 2'nin devamı hikaye iyi oynanış iyi açık dünya iyi ama 2. oyuna çok benziyor.
Assassin's Creed revalations: Brotherhood ve revalations'un tarih ve mekan hariç kopyası ancak bu oyunun iyi tarafı 1. oyundaki karakteri düzgün bir oynanış ve grafiklere sahip bir oyunda oynuyoruz.
Assassin's Creed 3: Her ne kadar herkese serinin en sönük oyunu olarak görünse de serinin en iyi kötü adamını barındıran oyundur oynanış menü temalar bayağı değişmiş desmond karakteri ile hikayeyi tamamladığımız gelecekte de geçen oyundur. Ancak oyun bir zaman sonra sonu çok belli olan bir klasik AC oyununa dönüşüyor. Açık dünya yine iyi.
Assassin's Creed liberation: Sönük ve sıkıcı bir oyun.

Gerçekten haklısın Assassin's Creed 1'de oynanış tekrar ettiği için çöl gibi yerde bayağı bir oynadım ve bıraktım.

Geri
Yukarı